Tobiasz Musielak "gościem" w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Tobiasz Musielak „gościem” w MRGARDEN GKM!

Działacze MRGARDEN GKM po piątkowej wygranej drużyny w Rybniku chcą „iść za ciosem” i dokonali kolejnego transferu. Dziś w ramach instytucji „gościa” do żółto-niebieskich dołączył Tobiasz Musielak!

W niedzielę grudziądzanie zmierzą się na Hallera 4 z RM SOLAR Falubaz Zielona Góra. W tym spotkaniu nie zobaczymy Krystiana Pieszczka, który tak udanie zaprezentował się podczas spotkania w Rybniku. Tego dnia domowy mecz rozgrywa jego Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wobec braku „Krychy” działacze grudziądzkiego klubu postanowili zakontraktować drugiego krajowego „gościa”, który ma być receptą na słabszą formę Krzysztofa Buczkowskiego i Przemysława Pawlickiego.

Na co dzień Tobiasz reprezentuje eWinner Apator Toruń i startuje na zapleczu PGE Ekstraligi. Tam jak dotąd legitymuje się dziewiątą średnią, która wynosi 2,036 pkt/bieg. Teraz dla wychowanka Unii Leszno ponownie przyszedł czas na sprawdzenie się w najsilniejszej lidze świata.

– Witamy w naszej drużynie Tobiasza Musielaka. Jego ostatnie występy na pierwszoligowych torach przekonały nas, że warto dać mu szansę występu w PGE Ekstralidze. Długo zastanawialiśmy się w którą stronę pójść, jednak ostatecznie mecz w Rybniku pokazał, że trzeba działać. Walczymy do końca dla naszych kibiców. Zależy nam na wygranych meczach, stąd szansa dla kolejnego zawodnika. Tobiasz będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już na niedzielne spotkanie w Grudziądzu – informuje prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Kup bilet na mecz z Falubazem!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content