DREWPŁYT nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DREWPŁYT nadal z GKM-em!

Sezon w pełni, a nam miło nam poinformować o kolejnym przedłużeniu współpracy ze sponsorem. Firma DREWPŁYT zdecydowała się nadal wspierać grudziądzki żużel!

Nasz partner specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej różnego rodzaju drewna oraz wyrobów drewnopochodnych. Jest to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem, w której ofercie znajdziecie najwyższej jakości asortyment, począwszy od listewek, kantówek, desek podbitkowych,podłogowych, tarasowych i elewacyjncych, sztachet, progów,drzwi, okien, tarcicy szorstkiej budowlanej, drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej suchej i struganej, poprzez wszelkiego rodzaju płyty-OSB, MFP, MDF, płyty wiórowe, lakierowane i HDF.

W ofercie firmy znajduje się również wiele rodzajów sklejki: sklejka sucho trwała, wodoodporna, antypoślizgowa, konstrukcyjna i sklejka szalunkowa. W sprzedaży dostępne są eko opał typu drewno opałowe – kominkowe, brykiet drzewny oraz pellet. Firma specjalizuje się również w sprzedaży impregnatów, olejów i wkrętów czyli wszystko co z drewna i do drewna. Jest dystrybutorem marki GRILLPAL, produkującej i sprzedającej wędzarnie i wszystko związane z wędzeniem i grillowaniem. – https://grillpal.pl/.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Mieszka I 7 w Grudziądzu. Więcej informacji o firmie dostępnych na stronie internetowej TUTAJ! Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!