Powrót do Grudziądza! Krystian Pieszczek "gościem" w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Powrót do Grudziądza! Krystian Pieszczek „gościem” w MRGARDEN GKM!

Ostatnie słabe występy krajowych seniorów MRGARDEN GKM zmusiły działaczy klubu do działań. Miło nam poinformować, że dziś do naszej drużyny dołączył kolejny zawodnik. W ramach regulaminowej instytucji „gościa” nasz klub reprezentować będzie Krystian Pieszczek!

Dla „Krychy” jest to powrót do grudziądzkiego zespołu, w którym startował w latach 2017-2018. To właśnie tutaj wychowanek gdańskiego Wybrzeża rozpoczynał swoją seniorską karierę. Przed sezonem 2019 powrócił do macierzystego klubu, gdzie z powodzeniem startuje do dzisiaj. Pieszczek to obecnie piąty zawodnik w klasyfikacji eWinner 1. Ligi Żużlowej, legitymujący się średnią 2,333 pkt/bieg. Teraz przyszedł czas na „gościnne” występy w ekipie MRGARDEN GKM.

– Podpisaliśmy dziś umowę na starty Krystiana Pieszczka w naszej drużynie. Słabe wyniki polskich seniorów wymusiły na nas poszukanie zawodnika, który mógłby pomóc nam w dalszej części sezonu. Krystian jest w dobrej dyspozycji, co potwierdzają jego wyniki na pierwszoligowych torach. Będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już w piątek i zadebiutuje w meczu w Rybniku. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie skreślamy naszych krajowych zawodników i cały czas wierzymy w odbudowę ich formy – poinformował prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Krystianowi życzymy powodzenia w barwach MRGARDEN GKM i jak najwięcej punktów dla żółto-niebieskich! W dotychczasowej przygodzie z naszym klubem „Krycha” wywalczył 94 punkty i 17 bonusów w 83 wyścigach. Mamy nadzieję, że poprawi on te wyniki już w najbliższy piątek!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content