Powrót do Grudziądza! Krystian Pieszczek "gościem" w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Powrót do Grudziądza! Krystian Pieszczek “gościem” w MRGARDEN GKM!

Ostatnie słabe występy krajowych seniorów MRGARDEN GKM zmusiły działaczy klubu do działań. Miło nam poinformować, że dziś do naszej drużyny dołączył kolejny zawodnik. W ramach regulaminowej instytucji “gościa” nasz klub reprezentować będzie Krystian Pieszczek!

Dla “Krychy” jest to powrót do grudziądzkiego zespołu, w którym startował w latach 2017-2018. To właśnie tutaj wychowanek gdańskiego Wybrzeża rozpoczynał swoją seniorską karierę. Przed sezonem 2019 powrócił do macierzystego klubu, gdzie z powodzeniem startuje do dzisiaj. Pieszczek to obecnie piąty zawodnik w klasyfikacji eWinner 1. Ligi Żużlowej, legitymujący się średnią 2,333 pkt/bieg. Teraz przyszedł czas na “gościnne” występy w ekipie MRGARDEN GKM.

– Podpisaliśmy dziś umowę na starty Krystiana Pieszczka w naszej drużynie. Słabe wyniki polskich seniorów wymusiły na nas poszukanie zawodnika, który mógłby pomóc nam w dalszej części sezonu. Krystian jest w dobrej dyspozycji, co potwierdzają jego wyniki na pierwszoligowych torach. Będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już w piątek i zadebiutuje w meczu w Rybniku. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie skreślamy naszych krajowych zawodników i cały czas wierzymy w odbudowę ich formy – poinformował prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Krystianowi życzymy powodzenia w barwach MRGARDEN GKM i jak najwięcej punktów dla żółto-niebieskich! W dotychczasowej przygodzie z naszym klubem “Krycha” wywalczył 94 punkty i 17 bonusów w 83 wyścigach. Mamy nadzieję, że poprawi on te wyniki już w najbliższy piątek!