Idziesz na mecz z Gorzowem? To musisz wiedzieć! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Idziesz na mecz z Gorzowem? To musisz wiedzieć!

Już dziś na H4 gościć będziemy drużynę Moje Bermudy Stal Gorzów. Podopieczni Roberta Kempińskiego po ostatnich porażkach liczą na upragnione dwa punkty do ligowej tabeli i odzyskanie zaufania kibiców. Fanów, których po raz pierwszy w tym roku będzie mogło być na stadionie 50%! To efekt nowego rozporządzenia Rady Ministrów. Nasz klub może przyjąć 4000 osób.

Zachowanie grudziądzkich fanów jest w tym roku wzorem dla innych klubów i organizatorów imprez. Na H4 nadal będziemy ściśle przestrzegać przepisów. Przypominamy, że zezwolenie na większą ilość kibiców na trybunach nie powoduje „luzowania” obostrzeń związanych z określonym reżimem. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Mecz obejrzy maksymalnie 4000 osób – wszyscy posiadacze karnetów oraz kibice, którzy dokonają zakupu biletu. Sprzedaż jest prowadzona tylko drogą internetową TUTAJ! Nie będzie sprzedaży stacjonarnej w kasach stadionu! Cena biletu wynosi 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowy. Każda osoba, która chce wejść na stadion musi posiadać ważną wejściówkę. Oznacza to, że bilety obowiązują także dzieci do lat 7. Kibice będą mogli zajmować co drugie miejsce w wyznaczonych sektorach – na miejscach siedzących, a także miejsca zaznaczone znakiem “X” – na miejscach stojących. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

W sprzedaży nie będą dostępne także programy zawodów, które udostępniamy w formie PDF TUTAJ! Bramy stadionu otwieramy o godzinie 14:30.  Start pierwszego wyścigu o 16:30. Osoby, które nie będą mogły wybrać się na Hallera 4 nasz pojedynek z Moje Bermudy Stalą obejrzą na żywo w nSport+.

Przypominamy najważniejsze informacje w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, Regulaminem Sanitarnym PGE Ekstraligi i Regulaminem Stadionu:

  • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
  • Do wejścia na stadion uprawnieni są tylko posiadacze karnetów na sezon 2020 i osoby, które zakupią bilet na mecz TUTAJ!
  • Nie będzie prowadzona sprzedaż programów zawodów – program będzie dostępny w formie PDF na stronie internetowej i mediach społecznościowych klubu w dniu meczu.
  • Każda osoba wchodząca na stadion musi mieć wejściówkę – także dzieci do lat 7.
  • Każdy kibic kieruje się do wejścia w wyznaczonej strefie stadionu, która jest przypisana do sektora z karnetu i biletu:

– Strefa 1 – dla karnetów/biletów z sektora B
– Strefa 2 – dla karnetów/biletów z sektora C
– Strefa 3 – dla karnetów/biletów z sektora D
– Strefa 4 – dla karnetów/biletów z sektorów E,F
– Strefa 5 – dla karnetów/biletów z sektorów G,H
– Strefa 6 – dla karnetów/biletów z sektorów I oraz stojące
– Strefa 7 – dla karnetów/biletów z sektora X

  • Przed wejściem na stadion każda osoba poddaje się procedurze:

– kontrola karnetu/biletu
– kontrola bagażu (zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego)
– BADANIE TEMPERATURY CIAŁA
– DEZYNFEKCJA RĄK

  • Każda osoba ma obowiązek zasłaniania maseczką lub przyłbicą ust oraz nosa przy wejściu na stadion i podczas całego trwania zawodów – zdjąć można je tylko na żądanie służby porządkowej lub informacyjnej.
  • Po wejściu na stadion kibic zajmuje miejsce siedzące oznaczone zieloną naklejką, lub stojące oznaczone czerwonym znakiem X z zachowaniem bezpiecznego dystansu od drugiej osoby – NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZECHODZENIA NA INNĄ STREFĘ!
  • Każda osoba powinna stosować się do zarządzeń organizatora, służby porządkowej, służby informacyjnej oraz do zaleceń spikera.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń!

Pełna treść Regulaminu Stadionu dostępna TUTAJ!

Plan stadionu:

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content