Nicki Pedersen i Denis Zieliński bez złamań - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nicki Pedersen i Denis Zieliński bez złamań

Czwartkowe popołudnie okazało się bardzo pechowe dla naszych zawodników. Groźne upadki zanotowali Nicki Pedersen – w 3. finale TAURON Speedway Euro Championship w Gnieźnie oraz Denis Zieliński – podczas 1 rundy Nice Cup w Bydgoszczy. Na szczęście możemy przekazać pozytywne informacje o stanie zdrowia żółto-niebieskich.

Pedersen po upadku z Andriejem Kudriaszowem uskarżał się na bóle szyi i ramienia, wycofując się z czwartkowych zawodów w pierwszej stolicy Polski. Na szczęście skończyło się „tylko” na ogólnych potłuczeniach i kilku siniakach. Duńczyk po zabiegach z fizjoterapeutą będzie w pełni gotowy na niedzielny mecz ligowy z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów.

Z kolei Zieliński upadł na tor w Bydgoszczy w czternastym wyścigu. Sprawcą kolizji był Dawid Rempała. Denis pojawił się pod taśmą w powtórce wyścigu, jednak nie czuł się najlepiej i zrezygnował z jazdy już na starcie, wycofując się potem z zawodów. W jego przypadku także skończyło się na strachu i w najbliższym czasie będzie mógł wrócić do ścigania.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content