Grupa Lumifil nowym sponsorem GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Grupa Lumifil nowym sponsorem GKM!

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma. Jest nią Lumifil Innovations, która na co dzień zajmuje się m.in. fotowoltaiką – projektami przetwarzania światła słonecznego na energię elektryczną.

Grupa Lumifil to nowatorskie technologie, zastosowane w codziennym życiu każdego mieszkańca ziemi. Grupa oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz produkty wiodących producentów: fotowoltaika (prąd ze słońca), pompy ciepła, maty grzewcze na podczerwień oraz inne źródła odnawialnej energii.

W szerokiej gamie działalności znajdziemy również stolarkę budowlaną (okna i drzwi), aluminiową, PCV oraz drewnianą, bramy garażowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, a do tego budownictwo jednorodzinne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednym gustom.

Lumifil to dynamicznie rozwijająca się firma z 21-letnią tradycją. Firma funkcjonuje w stu procentach z polskim kapitałem, z siedzibą  w Świeciu nad Wisłą.  Firma to ludzie, a Lumifil to ludzie energiczni, pozytywni oraz wyspecjalizowani w wielu dziedzinach, stanowiących monolit. Organizacja ta jest zespołem ludzi, którym przyświeca jeden wspólny cel.

Więcej informacji na temat firmy znaleźć można na stronie internetowej TUTAJ, a także na profilu Facebookowym TUTAJ! Szczegóły i kontakt możliwy pod numerem telefonu 798 007 887. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z usług naszego nowego sponsora!

Logotyp nowego partnera klubu znalazł się m.in. na murawie stadionu, jak również na strojach naszych podprowadzających.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content