Firma Gołębiewski z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma Gołębiewski z nową umową sponsorską!

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach zawarliśmy nową umowę sponsorską. W sezonie 2020 nadal wspierać nas będzie grudziądzka firma Gołębiewski!

Przedsiębiorstwo to powstało w 2009 roku. Jest to grudziądzki producent wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych rolet okiennych, przemysłowych i garażowych bram segmentowych, bram rolowanych oraz moskitier. Dynamiczny rozwój, zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły na wdrożenie oraz uruchomienie produkcji stolarki aluminiowej.

Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, magazynami oraz produkcją wyrobu gotowego. Właściciele przedsiębiorstwa dążąc do ciągłego rozwoju zdecydowali się na rozpoczęcie działalności związanej z budową apartamentów mieszkalnych. Budowy w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne, współpracując z wiodącymi pracowniami oraz projektantami. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Celem firmy Gołębiewski jest szeroko pojęty rozwój oraz maksymalna satysfakcja klientów. Więcej informacji i szczegóły na temat bogatej oferty można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!