Firma Prima partnerem sanitarnym MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma Prima partnerem sanitarnym MRGARDEN GKM!

Inauguracja sezonu żużlowego w Grudziądzu już we wtorek. Spotkanie rozegrane zostanie w reżimie sanitarnym. Miło nam poinformować, że firma Prima została naszym partnerem sanitarnym! W ramach umowy partnerskiej nasz wieloletni sponsor zabezpiecza klub pod względem sanitarnym, zarówno na treningach, jak i meczach. Dziękujemy!

Prima Sp. z o.o. jest hurtownią środków czystości działającą w Grudziądzu już od 2002 roku. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, jest w stanie zaproponować klientom najbardziej odpowiadające pod ich wymagania produkty. W swojej ofercie hurtownia posiada szeroką gamę profesjonalnych produktów do sprzątania znanych marek, takich jak Kiehl czy Buzil. Zajmują się także sprzedażą wyrobów papierowych (papierów toaletowych, ręczników, czyściw), mat wejściowych lub aluminiowych wycieraczek systemowych. Firma Prima świadczy również usługi w zakresie profesjonalnego sprzątania obiektów.

Sklep naszego sponsora znajduje się przy ulicy Rapackiego 64 w Grudziądzu. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content