Odbiory karnetów i koszulek w środę oraz czwartek - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Odbiory karnetów i koszulek w środę oraz czwartek

Już w piątek PGE Ekstraliga powróci do Grudziądza. Mecz MRGARDEN GKM z PGG ROW Rybnik będzie pierwszym w Polsce z udziałem kibiców. Zgodnie z nowymi wytycznymi Regulaminu Sanitarnego PGE Ekstraligi na to spotkanie wejdą fani, którzy posiadają aktywne karnety na sezon 2020. W związku z tym zapraszamy kibiców po odbiór wcześniej zamówionych całorocznych wejściówek.

Osoby, które dotąd nie odebrały swoich karnetów  będą mogły to uczynić w środę i czwartek (17-18 czerwca) w godzinach 12:00 – 18:00 w kasie nr 3 stadionu przy Hallera 4. Przy odbiorze należy okazać dowód zakupu.

Informujemy, że będą możliwe także odbiory koszulek #wspieramGKM. Upoważnione osoby do odbioru to kibice, którzy wypełnili oświadczenie o darowiźnie na rzecz GKM S.A., braku zwrotu karnetu, zaznaczając w nim „bonus” w postaci koszulki i składając je w urnie restauracji DonCorleone bądź przesyłając pocztą na adres klubu – przed dniem 29 maja. Zapraszamy także fanów, którzy zamówili koszulki poprzez stronę wspieramGKM.pl. W przypadku nieodebrania w tym terminie – koszulki wysłane będą drogą pocztową.

Zmiany w Regulaminie Sanitarnym. Wszyscy posiadacze karnetów wejdą na mecz!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content