Odbiory karnetów i koszulek w środę oraz czwartek - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Odbiory karnetów i koszulek w środę oraz czwartek

Już w piątek PGE Ekstraliga powróci do Grudziądza. Mecz MRGARDEN GKM z PGG ROW Rybnik będzie pierwszym w Polsce z udziałem kibiców. Zgodnie z nowymi wytycznymi Regulaminu Sanitarnego PGE Ekstraligi na to spotkanie wejdą fani, którzy posiadają aktywne karnety na sezon 2020. W związku z tym zapraszamy kibiców po odbiór wcześniej zamówionych całorocznych wejściówek.

Osoby, które dotąd nie odebrały swoich karnetów  będą mogły to uczynić w środę i czwartek (17-18 czerwca) w godzinach 12:00 – 18:00 w kasie nr 3 stadionu przy Hallera 4. Przy odbiorze należy okazać dowód zakupu.

Informujemy, że będą możliwe także odbiory koszulek #wspieramGKM. Upoważnione osoby do odbioru to kibice, którzy wypełnili oświadczenie o darowiźnie na rzecz GKM S.A., braku zwrotu karnetu, zaznaczając w nim „bonus” w postaci koszulki i składając je w urnie restauracji DonCorleone bądź przesyłając pocztą na adres klubu – przed dniem 29 maja. Zapraszamy także fanów, którzy zamówili koszulki poprzez stronę wspieramGKM.pl. W przypadku nieodebrania w tym terminie – koszulki wysłane będą drogą pocztową.

Zmiany w Regulaminie Sanitarnym. Wszyscy posiadacze karnetów wejdą na mecz!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content