Komunikat GKM Grudziądz S.A. w sprawie wstępu na mecz - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Komunikat GKM Grudziądz S.A. w sprawie wstępu na mecz

Zgodnie z treścią najnowszej ustawy od 19 czerwca na stadiony mogą wrócić kibice. Pandemia koronawirusa postawiła w trudnej sytuacji także kluby sportowe, a reżim sanitarny zakładał rozgrywanie meczów bez udziału publiczności. W piątek poznaliśmy nowe rozporządzenie polskiego Rządu, dzięki któremu możemy przekazać Wam kolejne informacje.

Komunikat GKM Grudziądz S.A. dotyczący wstępu na mecz

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 czerwca 2020 r. nakłada na klub obowiązki związane z przeprowadzaniem imprez sportowych z udziałem publiczności. Zgodnie z tym rozporządzeniem możliwe jest udostępnienie nie więcej niż 25% liczby miejsc przeznaczonych dla publiczności, przy czym wprowadzono ograniczenie, które pozwala nam udostępnić co czwarte miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie.

Biorąc pod uwagę powyższe zasady nasz stadion może przyjąć aktualnie tylko 800 kibiców na mecz przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. W związku z tym informujemy, że na piątkowy mecz II rundy PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM – PGG ROW Rybnik uprawnieni do wstępu na stadion będą:

  • Kibice, którzy w terminie do dnia 29 maja zrzekli się zwrotu karnetu na sezon 2020 i złożyli odpowiednie oświadczenie w restauracji DonCorleone, bądź przesłali drogą pocztową na adres klubu.
  • Przedstawiciele Sponsorów i Partnerów GKM S.A. w ograniczonej liczbie.

Nie jest to dla nas sytuacja komfortowa, ponieważ zgodnie z treścią nowego rozporządzenia nie będziemy w stanie zapewnić miejsc na naszym stadionie dla wszystkich osób, które zakupiły karnety, nad czym bardzo ubolewamy. Są to jednak decyzje, na które nie mamy wpływu.

Jednocześnie informujemy, że jeśli tylko zapisy ustawy zostaną zmienione, a limity osób na stadionie zostaną zwiększone – wstęp na mecze będą mieć również pozostali posiadacze karnetów na sezon 2020. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli w komplecie śledzić zmagania naszej drużyny na stadionie w Parku Miejskim.

W najbliższych dniach przedstawimy Państwu informacje organizacyjne dotyczące wejścia na stadion w nowym reżimie sanitarnym.

Z góry dziękujemy wszystkim Kibicom za wyrozumiałość i mocno wierzymy, że obowiązujące limity zostaną jak najszybciej zniesione. Dziękujemy również naszym Sponsorom i Partnerom, którzy zrzekli się swoich karnetów.

W związku z zaistniałą sytuacją wznawiamy proces zwrotów karnetów. Osoby, które zdecydują się zwrócić swoją całoroczną wejściówkę będą miały taką możliwość już od dnia 16 czerwca 2020 r., przekazując wypełnione dokumenty.

Wnioski do pobrania:

  1. Formularz zwrotu karnetu
  2. Oświadczenie w sprawie zwrotu karnetu bez paragonu
  • wniosek należy poprawnie wypełnić oraz czytelnie podpisać
  • do wniosku należy dołączyć paragon zakupu, jeśli go nie posiadasz – musisz wypełnić oba wnioski
  • wniosek wraz z załącznikiem tj. karnetem lub potwierdzeniem wpłaty i paragonem zakupu można składać od 16 czerwca w specjalnej urnie, znajdującej się w restauracji DonCorleone (Grudziądz, ul. Rynek 1)
  • we wniosku prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu w przypadku ewentualnych problemów
  • zwrot pieniędzy odbywa się na podane konto bankowe w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku
  • w przypadku karnetów zakupionych przez internet – prosimy o dokonywanie zwrotu bezpośrednio na stronie Eventim – TUTAJ

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content