Prognoza pogody na mecz w Częstochowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Prognoza pogody na mecz w Częstochowie

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego spotkania I rundy PGE Ekstraligi w sezonie 2020! Na torze Eltrox Włókniarza o pierwsze punkty w tym sezonie walczyć będą żużlowcy MRGARDEN GKM Grudziądz.

Od kilku dni na bieżąco analizowane są prognozy pogody dla Częstochowy. Synoptycy zapowiadali już w zasadzie wszystko – słońce, chmury, deszcz i burzę. A jak przedstawiają się najnowsze przewidywania?

Między serwisami rekomendowanymi przez PGE Ekstraligę widać sporą rozbieżność. Słoneczną pogodę przez cały dzień przewiduje ICM Meteo. Mniej optymistyczni są norwescy meteorolodzy z yr.no. Zapowiadają oni opady deszczu już 3 godziny przed meczem. Koło godziny 19 opady powinny ustać, ale kolejny deszcz według Norwegów ma spaść między 21 a 22.

Oba serwisy przewidują temperaturę oscylującą w okolicy 20 stopni w momencie rozpoczęcia spotkania. Mamy nadzieję, że ciemne chmury ominą Arenę zielona-energia.com i późnym wieczorem będziemy mogli emocjonować się pojedynkiem Eltrox Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz!

Transmisja z tego spotkania rozpocznie się o godzinie 20:15 na antenie ELEVEN Sports 1.

Pogoda według ICM Meteo.

Pogoda według yr.no

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content