Sara Workwear wspiera GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sara Workwear wspiera GKM!

Grudziądzka firma Sara Workwear, doskonale znana z produkcji odzieży roboczej, od wielu już lat sponsoruje naszą drużynę żużlową. Dla fanów, którzy logo tej firmy doskonale znają z naszej klubowej odzieży, mamy bardzo dobrą wiadomość. Nadchodzący sezon w najlepszej lidze świata będzie kolejnym, w którym Sara Workwear zdecydowała się na wsparcie naszej drużyny!

Nasz wieloletni sponsor z Grudziądza produkuje odzież roboczą już blisko 30 lat, kreując w swojej branży nowoczesne rozwiązania technologiczne. Sara ubiera nie tylko pracowników w polskich zakładach pracy, ale również dostarcza swoje produkty do większości państw europejskich.

Firma posiada na terenie naszego miasta własną, firmową hurtownię, w której znajduje się imponujący wybór kolekcji odzieży roboczej wzbogaconej o niezbędne artykuły i akcesoria z branży BHP.

Zachęcamy do odwiedzin strony www.saraworkwear.com oraz na zakupy w hurtowni, która znajduje się na ul. Chełmińskiej 105 w Grudziądzu. Czynna jest ona od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content