Komunikat GKM Grudziądz S.A. w sprawie karnetów - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Komunikat GKM Grudziądz S.A. w sprawie karnetów

Decyzją polskiego Rządu od dnia 19 czerwca stadiony będą mogły zostać zapełnione w 25% pojemności. W związku z nowymi wytycznymi klub GKM S.A. wydał specjalny komunikat w sprawie karnetów.

Komunikat GKM Grudziądz S.A.

W piątek odbyła się konferencja Premiera RP Mateusza Morawieckiego, na której poinformowano o planach dopuszczenia fanów do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych od dnia 19 czerwca 2020 roku. W związku z obecną sytuacją informujemy:

  • Proces zwrotów karnetów na sezon 2020 zostaje wstrzymany z dniem 29 maja 2020 r.
  • Wszystkie dotychczasowe wnioski odnośnie zwrotów karnetów oraz oświadczeń o przekazaniu darowizny na rzecz GKM S.A. będą respektowane.
  • Wnioski i oświadczenia wysłane drogą pocztową będą ważne z datą stempla pocztowego do dnia 28 maja 2020 r.
  • Od 29 maja 2020 r. od godziny 12:00 nie ma możliwości składania wniosków i oświadczeń do urny w restauracji DonCorleone – wszystkie wnioski i oświadczenia złożone do tego terminu będą respektowane.
  • Zasady odnośnie możliwości wejścia na stadion i nowych procedur sanitarnych w sezonie 2020 przedstawimy w osobnym komunikacie.
  • Akcja #wspieramGKM na stronie wspieramGKM.pl będzie kontynuowana.

– Podczas piątkowej konferencji prasowej Premiera Mateusza Morawieckiego poznaliśmy nowe zasady dotyczące obecności kibiców na stadionie. Jest to dla nas nowa sytuacja, do której musimy się jako klub przygotować. Czekamy także na nowe wytyczne od Speedway Ekstraligi. W najbliższych dniach przedstawimy szczegóły dotyczące zasad wejścia na nasz stadion. Prosimy kibiców o cierpliwość – mówi prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content