Zielone światło na treningi. Wszystkie testy na COVID-19 negatywne! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zielone światło na treningi. Wszystkie testy na COVID-19 negatywne!

W poniedziałek na stadionie w Grudziądzu odbyły się obowiązkowe testy na obecność koronawirusa w organizmie osób wyznaczonych przez GKM Grudziądz S.A., w których wzięło udział 50 osób. Dziś poznaliśmy ich wyniki. Możemy oficjalnie poinformować, że wszyscy uzyskali wyniki negatywne!

W badaniach przeprowadzonych przez przedstawicielkę gdańskiego laboratorium INVICTA wzięli udział zawodnicy MRGARDEN GKM wraz z mechanikami, sztabem szkoleniowym czy osobami funkcyjnymi i pracownikami klubu, którzy zgodnie z nowym reżimem sanitarnym PGE Ekstraligi będą brać udział w organizacji meczów. Pobrane wymazy z gardła oraz nosa nie stwierdziły obecności COVID-19. Podobnie, jak w innych klubach najsilniejszej ligi świata – wszyscy otrzymali zgodę na rozpoczęcie przygotowań do inauguracji. Pierwsze treningi zaplanowano na piątek 29 maja.

– Dziękuję wszystkim osobom, które stosowały się do wszystkich zaleceń. Reżim sanitarny wymusił na nas wszystkich wyjątkową dyscyplinę, ale na szczęście wszyscy spisali się na medal, zachowali ostrożność i u przetestowanych osób mamy wyniki negatywne. Oczywiście nadal utrzymujemy wyjątkową ostrożność ale możemy być spokojni i już wkrótce rozpocząć treningi na naszym torze. Mam nadzieję, że koronawirus nam odpuści i wytrwamy w zdrowiu przez cały sezon, czego bardzo wszystkim życzę – skomentował wyniki badań prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content