EKOBUD kolejny rok z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

EKOBUD kolejny rok z nami!

Miło nam poinformować, że na przedłużenie umowy sponsorskiej zdecydowała się kolejna firma. Naszym partnerem w sezonie 2020 nadal będzie grudziądzkie przedsiębiorstwo EKOBUD!

Wieloletni partner GKM-u zajmuje się m.in. wykonawstwem robót inżynieryjnych i hydrotechnicznych, budownictwem mieszkaniowym, produkcja drobnych materiałów budowlanych, a także produkcja i sprzedaż styropianu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz nowoczesny sprzęt, pozwoliły przedsiębiorstwu stać się jednym z najlepszych producentów styropianu w Polsce.

W obiekcie przy ulicy Nad Torem 11 w Grudziądzu EKOBUD prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, instalacyjnych i sanitarnych renomowanych marek. Wyspecjalizowani sprzedawcy potrafią doradzić i wybrać odpowiedni towar, a także zadbać o atmosferę, dzięki której klient nie czuje się przypadkowy. Firma dysponuje także szerokim zapleczem transportowym i sprzętowym niezbędnym do profesjonalnego wykonywania powierzonych zadań.

Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty firmy EKOBUD!