EKOBUD kolejny rok z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

EKOBUD kolejny rok z nami!

Miło nam poinformować, że na przedłużenie umowy sponsorskiej zdecydowała się kolejna firma. Naszym partnerem w sezonie 2020 nadal będzie grudziądzkie przedsiębiorstwo EKOBUD!

Wieloletni partner GKM-u zajmuje się m.in. wykonawstwem robót inżynieryjnych i hydrotechnicznych, budownictwem mieszkaniowym, produkcja drobnych materiałów budowlanych, a także produkcja i sprzedaż styropianu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz nowoczesny sprzęt, pozwoliły przedsiębiorstwu stać się jednym z najlepszych producentów styropianu w Polsce.

W obiekcie przy ulicy Nad Torem 11 w Grudziądzu EKOBUD prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, instalacyjnych i sanitarnych renomowanych marek. Wyspecjalizowani sprzedawcy potrafią doradzić i wybrać odpowiedni towar, a także zadbać o atmosferę, dzięki której klient nie czuje się przypadkowy. Firma dysponuje także szerokim zapleczem transportowym i sprzętowym niezbędnym do profesjonalnego wykonywania powierzonych zadań.

Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty firmy EKOBUD!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content