Firma KAM-KAR nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma KAM-KAR nadal z GKM-em!

Pomimo kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią koronawirusa możemy liczyć na wsparcie naszych sponsorów. Miło nam poinformować, że kolejnym partnerem, który zdecydował się przedłużyć umowę z GKM S.A. jest firma KAM-KAR s.c.

Nasz sponsor działa od stycznia 2012 roku. Spółkę tą powołały do życia Kamilla Sławnicka i Karolina Turowska. Pomimo niedługiej historii, firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które to wspólniczki nabyły poprzez pracę w firmie o tym samym profilu. KAM-KAR s.c. świadczy usługi w zakresie opłat związanych ze sprowadzaniem pojazdów z zagranicy, niezbędnych tłumaczeń dokumentów oraz rejestracji pojazdów w imieniu klienta. Oferuje również usługi związane ze składaniem deklaracji Intrastat.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ. Siedziba naszego sponsora znajduje się w Białym Borze koło Grudziądza – w budynku Urzędu Celnego. Zapraszamy do korzystania z usług firmy KAM-KAR i kontaktu pod numerami telefonów: 722 205 222 lub 695 743 753.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content