Jedziemy w komplecie! Przemysław Pawlicki z nowym kontraktem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Jedziemy w komplecie! Przemysław Pawlicki z nowym kontraktem!

10/10! Miło nam poinformować,że wszyscy zawodnicy z kadry MRGARDEN GKM zdecydowali się podpisać aneks do renegocjowanych kontraktów i będą do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego w zbliżających się rozgrywkach PGE Ekstraligi. Ostatnim zawodnikiem, który czwartkowy późny wieczór złożył podpis pod nową umową z naszym klubem jest Przemysław Pawlicki.

Minął ostatni dzień okresu transferowego wyznaczonego przez władze Speedway Ekstraligi. Wszyscy żużlowcy najsilniejszej ligi świata, aby móc rozpocząć start w rozgrywkach już 12 czerwca zostali zobowiązani do zawarcia porozumień z klubami o nowych warunkach finansowych, które spowodowane są obecną sytuacją z pandemią koronawirusa oraz nowymi zasadami, które mówią m.in. o rozgrywaniu meczów bez udziału kibiców. W przypadku żółto-niebieskich możemy potwierdzić, że do porozumienia z działaczami MRGARDEN GKM doszli wszyscy zakontraktowani w listopadzie zawodnicy.

Teraz przed naszymi obcokrajowcami okres 14-dniowej kwarantanny w Polsce. Przejdą go Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre oraz Roman Lakhbaum. Po zakończeniu czasu izolacji cała drużyna i sztab szkoleniowy przejdą testy na obecność koronawirusa, a gdy wyniki okażą się negatywne – będzie można rozpocząć treningi na torze.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content