Jedziemy w komplecie! Przemysław Pawlicki z nowym kontraktem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Jedziemy w komplecie! Przemysław Pawlicki z nowym kontraktem!

10/10! Miło nam poinformować,że wszyscy zawodnicy z kadry MRGARDEN GKM zdecydowali się podpisać aneks do renegocjowanych kontraktów i będą do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego w zbliżających się rozgrywkach PGE Ekstraligi. Ostatnim zawodnikiem, który czwartkowy późny wieczór złożył podpis pod nową umową z naszym klubem jest Przemysław Pawlicki.

Minął ostatni dzień okresu transferowego wyznaczonego przez władze Speedway Ekstraligi. Wszyscy żużlowcy najsilniejszej ligi świata, aby móc rozpocząć start w rozgrywkach już 12 czerwca zostali zobowiązani do zawarcia porozumień z klubami o nowych warunkach finansowych, które spowodowane są obecną sytuacją z pandemią koronawirusa oraz nowymi zasadami, które mówią m.in. o rozgrywaniu meczów bez udziału kibiców. W przypadku żółto-niebieskich możemy potwierdzić, że do porozumienia z działaczami MRGARDEN GKM doszli wszyscy zakontraktowani w listopadzie zawodnicy.

Teraz przed naszymi obcokrajowcami okres 14-dniowej kwarantanny w Polsce. Przejdą go Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre oraz Roman Lakhbaum. Po zakończeniu czasu izolacji cała drużyna i sztab szkoleniowy przejdą testy na obecność koronawirusa, a gdy wyniki okażą się negatywne – będzie można rozpocząć treningi na torze.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content