Od 18 maja "Żółto-niebieskie wspomnienia"! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Od 18 maja „Żółto-niebieskie wspomnienia”!

W naszych mediach społecznościowych właśnie dobiegł końca cykl „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM”. Wkrótce poznacie nieco bliżej także kolejnych zawodników naszej drużyny, a już teraz rozpoczynamy także następne działania, w które będziecie mogli się zaangażować! Każdy z nas ma wyjątkowe wspomnienia dotyczące spotkań w historii naszego klubu. 10 meczów spośród 40-letniej historii grudziądzkiego klubu, które sami wybierzecie, przedstawimy jako „Żółto-niebieskie wspomnienia”.

Przez dziesiątki lat grudziądzcy żużlowcy stworzyli wiele niezapomnianych widowisk. Od 18 do 27 maja będziemy przypominać Wam mecze, które szczególnie głęboko zapadły Wam w pamięć. Kolejne artykuły opatrzone będą krótkimi relacjami z tych spotkań, Waszymi komentarzami oraz wspomnieniami. Nie ma znaczenia, czy spotkanie odbywało się przy ulicy Warszawskiej 4, Hallera 4, czy też na innym stadionie w Polsce. Liczy się to, co pamiętacie i które ze spotkań żółto-niebieskich wspominacie z największym sentymentem.

Chcesz podzielić się swoją retrospekcją, opowiedzieć ciekawostki albo przesłać fotografię z minionych lat? Skontaktuj się z nami! Pochwal się w komentarzu pod postem lub w wiadomości na Facebooku, wyślij tweeta lub wiadomość prywatną na Twitterze albo napisz maila na media@gkm.grudziadz.net. Czekamy na wspomnienia!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content