Od 18 maja "Żółto-niebieskie wspomnienia"! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Od 18 maja „Żółto-niebieskie wspomnienia”!

W naszych mediach społecznościowych właśnie dobiegł końca cykl „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM”. Wkrótce poznacie nieco bliżej także kolejnych zawodników naszej drużyny, a już teraz rozpoczynamy także następne działania, w które będziecie mogli się zaangażować! Każdy z nas ma wyjątkowe wspomnienia dotyczące spotkań w historii naszego klubu. 10 meczów spośród 40-letniej historii grudziądzkiego klubu, które sami wybierzecie, przedstawimy jako „Żółto-niebieskie wspomnienia”.

Przez dziesiątki lat grudziądzcy żużlowcy stworzyli wiele niezapomnianych widowisk. Od 18 do 27 maja będziemy przypominać Wam mecze, które szczególnie głęboko zapadły Wam w pamięć. Kolejne artykuły opatrzone będą krótkimi relacjami z tych spotkań, Waszymi komentarzami oraz wspomnieniami. Nie ma znaczenia, czy spotkanie odbywało się przy ulicy Warszawskiej 4, Hallera 4, czy też na innym stadionie w Polsce. Liczy się to, co pamiętacie i które ze spotkań żółto-niebieskich wspominacie z największym sentymentem.

Chcesz podzielić się swoją retrospekcją, opowiedzieć ciekawostki albo przesłać fotografię z minionych lat? Skontaktuj się z nami! Pochwal się w komentarzu pod postem lub w wiadomości na Facebooku, wyślij tweeta lub wiadomość prywatną na Twitterze albo napisz maila na media@gkm.grudziadz.net. Czekamy na wspomnienia!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content