Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre z nowymi kontraktami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre z nowymi kontraktami!

Działacze MRGARDEN GKM sukcesem zakończyli rozmowy z kolejnymi dwoma zawodnikami. Miło nam poinformować, że wymagane aneksy do kontraktów, które umożliwią im starty w sezonie 2020 w Polsce parafowali dziś Duńczycy: Nicki Pedersen oraz Kenneth Bjerre!

Nasi obcokrajowcy już w piątek 8 maja rozpoczną kwarantannę, wymaganą przez nowy Regulamin Sanitarny PGE Ekstraligi. Po 14-dniowej izolacji i obowiązkowych testach na koronawirusa będą mogli przystąpić do treningów na torze, które rozpoczną się nie szybciej niż 29 maja. Wraz z Pedersenem i Bjerre w Polsce pojawi się także Roman Lakhbaum. Rosjanin również zawarł porozumienie z naszym klubem.

Na aneksowanie swoich umów zdecydowało się jak dotąd ośmiu zawodników. Wcześniej nowe warunki zaakceptował Krzysztof Buczkowski, a do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego będzie cała formacja juniorów: Marcin Turowski, Damian Lotarski, Denis Zieliński oraz Kacper Łobodziński.

Porozumienia w sprawie nowych warunków kontraktu zawodnicy PGE Ekstraligi mogą zawierać do czwartku 7 maja. Inauguracja sezonu zaplanowana jest na 12 czerwca. MRGARDEN GKM zmierzy się na wyjeździe z ELTROX Włókniarzem Częstochowa.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content