Podsumowujemy "Tydzień z Przemkiem Pawlickim" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Przemkiem Pawlickim”

Przemysław Pawlickim był kolejnym bohaterem akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. Dziś tradycyjnie przyszedł czas na podsumowanie minionych 7 dni.

Przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Poniżej przedstawiamy propozycje, które nadesłaliście nam w mediach społecznościowych i na adres mailowy.

We wtorek udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat krajowego seniora MRGARDEN GKM.

W środę jak co tydzień dzięki współpracy z GuruStats mogliśmy poznać statystyki „Shamka”, uzyskane w trakcie jego dotychczasowej przygody z grudziądzkim klubem.

Czwartek to czas na zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa Krzysztofa Koniecznego, które zobaczysz TUTAJ! Swoje zdjęcia z zawodnikiem za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych przesyłali także kibice.

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem szóstego odcinka był oczywiście Przemysław Pawlicki.

W weekend Przemek przejął media społecznościowe GKM S.A., a w sobotnie popołudnie był gościem wideoczatu LIVE na klubowym Instagramie, który poprowadził Kamil Morydz. Zawodnik MRGARDEN GKM przez godzinę był do dyspozycji fanów. Podczas spotkania mogliśmy poznać m.in. bardzo ciekawe, niepublikowane dotąd historie z życia starszego z braci Pawlickich.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content