Krzysztof Buczkowski z porozumieniem w sprawie nowego kontraktu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krzysztof Buczkowski z porozumieniem w sprawie nowego kontraktu!

Pracowite dni czekają zarówno działaczy klubów PGE Ekstraligi, jak i zawodników. Obie strony muszą zweryfikować założenia jeśli chodzi o umowy kontraktowe. Wobec nowych wytycznych i ustalonych stawek przez władze ligi – w związku z rozgrywaniem spotkań bez udziału kibiców i mniejszych wpływów do klubowych kas – od 1 maja potrwa siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy będą podpisywać aneksy do zawartych w listopadzie kontraktów.

Miło nam poinformować, że działacze MRGARDEN GKM sukcesem zakończyli rozmowy z pierwszym zawodnikiem. Na zaproponowane nowe warunki kontraktu przystał Krzysztof Buczkowski. Wciąż toczą się rozmowy z pozostałymi reprezentantami żółto-niebieskich.

Nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie się 12 czerwca – pod rygorystycznym reżimem sanitarnym. Od 8 maja przymusowej kwarantannie będą poddawani zawodnicy, którzy przyjadą do Polski zza granicy. Pierwsze treningi na torze zaplanowano najwcześniej 29 maja. MRGARDEN GKM inauguracyjny mecz rozegra w Częstochowie z ELTROX Włókniarzem.

Zobacz także:

Nowe informacje w sprawie startu PGE Ekstraligi. Znamy nowy terminarz!

 

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content