Krzysztof Buczkowski z porozumieniem w sprawie nowego kontraktu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krzysztof Buczkowski z porozumieniem w sprawie nowego kontraktu!

Pracowite dni czekają zarówno działaczy klubów PGE Ekstraligi, jak i zawodników. Obie strony muszą zweryfikować założenia jeśli chodzi o umowy kontraktowe. Wobec nowych wytycznych i ustalonych stawek przez władze ligi – w związku z rozgrywaniem spotkań bez udziału kibiców i mniejszych wpływów do klubowych kas – od 1 maja potrwa siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy będą podpisywać aneksy do zawartych w listopadzie kontraktów.

Miło nam poinformować, że działacze MRGARDEN GKM sukcesem zakończyli rozmowy z pierwszym zawodnikiem. Na zaproponowane nowe warunki kontraktu przystał Krzysztof Buczkowski. Wciąż toczą się rozmowy z pozostałymi reprezentantami żółto-niebieskich.

Nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie się 12 czerwca – pod rygorystycznym reżimem sanitarnym. Od 8 maja przymusowej kwarantannie będą poddawani zawodnicy, którzy przyjadą do Polski zza granicy. Pierwsze treningi na torze zaplanowano najwcześniej 29 maja. MRGARDEN GKM inauguracyjny mecz rozegra w Częstochowie z ELTROX Włókniarzem.

Zobacz także:

Nowe informacje w sprawie startu PGE Ekstraligi. Znamy nowy terminarz!

 

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content