Podsumowujemy "Tydzień z Marcinem Turowskim" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Marcinem Turowskim”

Marcin Turowski był kolejnym bohaterem akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. W poniedziałek zaczynamy nowy tydzień z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu. Teraz przyszedł czas na podsumowanie minionych 7 dni.

Przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

We wtorek udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat juniora MRGARDEN GKM.

W środę jak co tydzień dzięki współpracy z GuruStats mogliśmy poznać statystyki „Turosia”, uzyskane w jego debiutanckim sezonie w PGE Ekstralidze.

Czwartek to czas na zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa Krzysztofa Koniecznego, które zobaczysz TUTAJ! Swoje zdjęcia z zawodnikiem za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych przesyłali także kibice.

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem piątego odcinka był oczywiście Marcin Turowski.

W weekend Marcin był gościem wideoczatu LIVE na klubowym Instagramie, który poprowadził Kamil Morydz. Junior MRGARDEN GKM przez godzinę był do dyspozycji fanów. Najciekawsze fragmenty zebraliśmy TUTAJ!

A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie kolejnym bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content