Podsumowujemy "Tydzień z Marcinem Turowskim" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Marcinem Turowskim”

Marcin Turowski był kolejnym bohaterem akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. W poniedziałek zaczynamy nowy tydzień z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu. Teraz przyszedł czas na podsumowanie minionych 7 dni.

Przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

We wtorek udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat juniora MRGARDEN GKM.

W środę jak co tydzień dzięki współpracy z GuruStats mogliśmy poznać statystyki „Turosia”, uzyskane w jego debiutanckim sezonie w PGE Ekstralidze.

Czwartek to czas na zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa Krzysztofa Koniecznego, które zobaczysz TUTAJ! Swoje zdjęcia z zawodnikiem za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych przesyłali także kibice.

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem piątego odcinka był oczywiście Marcin Turowski.

W weekend Marcin był gościem wideoczatu LIVE na klubowym Instagramie, który poprowadził Kamil Morydz. Junior MRGARDEN GKM przez godzinę był do dyspozycji fanów. Najciekawsze fragmenty zebraliśmy TUTAJ!

A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie kolejnym bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content