Maseczki klubowe już dostępne w naszym sklepie internetowym! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Maseczki klubowe już dostępne w naszym sklepie internetowym!

Już są! Długo wyczekiwane przez wszystkich kibiców żółto-niebieskie maseczki trafiły właśnie do sprzedaży online! Maseczki w ostatnim czasie stały się obowiązkowym akcesorium wszystkich, którzy akurat nie mogą zostać w domu. Spacerując łatwo dostrzec, że stały się one niemal modowym sposobem na wyrażeniem siebie. Teraz możesz zrobić to i Ty, poprzez okazanie swojego przywiązania do barw.

Maseczki wielokrotnego użytku dostępne są w naszym sklepie internetowym, w cenie 20 złotych. KLIKNIJ TUTAJ I KUP! Warto dodać, że w najbliższym czasie pojawią się także maseczki w kolorze czarnym.

Gorąco zapraszamy do zakupu!

 

Aktualizacja:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców postanowiliśmy umożliwić odbiór osobisty maseczek z klubowym wzorem. Dotychczasowe punkty na Hallera 4 i w Wyspie Szkrabów są obecnie zamknięte do odwołania, dlatego musieliśmy znaleźć nowe miejsce. Z pomocą przyszedł jeden z naszych sponsorów Don Corleone Grudziądz. To właśnie w jednej z restauracji przy ul. Rynek 1 w Grudziądzu będzie można odbierać zamówione i opłacone maseczki 👌

👉 Maseczki nadal zamawiamy online [LINK: www.gkm.grudziadz.net/…/p…/maseczka-ochronna-gkm-bawelniana/ ] w DonCorleone będzie można je tylko odebrać – nie kupić.

👉 W DonCorleone można odbierać osobiście tylko maseczki.
Informacje o możliwości odbioru zamówienia otrzymacie mailowo (maseczki są cały czas produkowane) po zaksięgowaniu wpłaty.

👉 Jeżeli dotychczasowe punkty zostaną otwarte w nich również pojawi się możliwość odbioru masek.

 

 

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content