Podsumowujemy "Tydzień z Kennethem Bjerre" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Kennethem Bjerre”

Kenneth Bjerre był kolejnym bohaterem akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. W poniedziałek zaczynamy nowy tydzień z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu. Teraz przyszedł czas na podsumowanie minionych 7 dni!

Od poniedziałku przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

We wtorek udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat Kennetha Bjerre.

Środa to dzień statystyk dzięki współpracy z GuruStats. Tego dnia poznaliście liczby Duńczyka z jego debiutanckiego sezonu w barwach MRGARDEN GKM.

Jeśli czwartek to zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa Krzysztofa Koniecznego, które zobaczysz TUTAJ! Natomiast nasi kibice publikowali wiele swoich zdjęć z Kennethem, które zebraliśmy w specjalnej galerii na naszym Facebooku.

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem trzeciego odcinka był oczywiście Kenneth Bjerre, którego mogliście poznać od nieco innej strony.

W weekend Kenneth przejął social media GKM S.A. Właśnie tam w sobotę odbył się m.in. wideoczat LIVE z zawodnikiem, który poprowadził Kamil Morydz. Duńczyk przez godzinę był do dyspozycji kibiców. Z kolei w niedzielę udzielił odpowiedzi fanom, którzy nadesłali pytania w akcji „Zadaj pytanie”.

A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie kolejnym bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content