Dobry Wieczór Sport z Robertem Kościechą już dziś! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Dobry Wieczór Sport z Robertem Kościechą już dziś!

Pomimo wspaniałej ostatnio pogody za oknem oraz faktu, że przyszedł już wyczekiwany przez nas wszystkich kwiecień, który zawsze wiązał się z niesamowitymi emocjami przy Hallera 4, na ligowe ściganie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wszystkich spragnionych napompowanych adrenaliną emocji związanych z żużlem zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego wydania programu „Dobry Wieczór Sport” emitowanego na antenie Canal+ Sport oraz nSport+. Gościem dzisiejszego odcinka będzie Trener młodzieży reprezentującej nasz klub, Robert Kościecha. Premiera już dziś o godzinie 20:00.

W najbliższym czasie dojdzie także do reemisji odcinka „Czarnego Charakteru” poświęconego historii naszego klubu, który w zeszłym roku obchodził 40lecie. W programie obejrzymy archiwalne wyścigi z udziałem naszych idoli sprzed lat. Dowiemy się także jak czas spędzony w Grudziądzu wspomina Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku, ikona grudziądzkiego speedwaya – Billy Hamill oraz dowiemy się wielu kuluarowych ciekawostek, które opowiedzą nam byli żużlowcy naszego klubu, m.in Lech Kędziora, Paweł Staszek czy Piotr Markuszewski.

Powyższe materiały z pewnością uprzyjemnią nam czas oczekiwania na to, czego nie możemy się doczekać najbardziej. Tymczasem zasiądźmy przed telewizorami i #ZOSTAŃWDOMU

08.04. godz. 20:00    Premiera „Dobry Wieczór Sport” z udziałem Roberta Kościechy – Canal+ Sport, nSport+

11.04. godz. 12:20      Reemisja Czarny Charakter: 40 lat grudziądzkiej szarży – nSport+

12.04. godz. 18:15      Reemisja Czarny Charakter: 40 lat grudziądzkiej szarży – nSport+

14.04. godz. 15:10      Reemisja Czarny Charakter: 40 lat grudziądzkiej szarży – nSport+

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content