Dobry Wieczór Sport z Robertem Kościechą już dziś! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Dobry Wieczór Sport z Robertem Kościechą już dziś!

Pomimo wspaniałej ostatnio pogody za oknem oraz faktu, że przyszedł już wyczekiwany przez nas wszystkich kwiecień, który zawsze wiązał się z niesamowitymi emocjami przy Hallera 4, na ligowe ściganie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wszystkich spragnionych napompowanych adrenaliną emocji związanych z żużlem zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego wydania programu „Dobry Wieczór Sport” emitowanego na antenie Canal+ Sport oraz nSport+. Gościem dzisiejszego odcinka będzie Trener młodzieży reprezentującej nasz klub, Robert Kościecha. Premiera już dziś o godzinie 20:00.

W najbliższym czasie dojdzie także do reemisji odcinka „Czarnego Charakteru” poświęconego historii naszego klubu, który w zeszłym roku obchodził 40lecie. W programie obejrzymy archiwalne wyścigi z udziałem naszych idoli sprzed lat. Dowiemy się także jak czas spędzony w Grudziądzu wspomina Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku, ikona grudziądzkiego speedwaya – Billy Hamill oraz dowiemy się wielu kuluarowych ciekawostek, które opowiedzą nam byli żużlowcy naszego klubu, m.in Lech Kędziora, Paweł Staszek czy Piotr Markuszewski.

Powyższe materiały z pewnością uprzyjemnią nam czas oczekiwania na to, czego nie możemy się doczekać najbardziej. Tymczasem zasiądźmy przed telewizorami i #ZOSTAŃWDOMU

08.04. godz. 20:00    Premiera „Dobry Wieczór Sport” z udziałem Roberta Kościechy – Canal+ Sport, nSport+

11.04. godz. 12:20      Reemisja Czarny Charakter: 40 lat grudziądzkiej szarży – nSport+

12.04. godz. 18:15      Reemisja Czarny Charakter: 40 lat grudziądzkiej szarży – nSport+

14.04. godz. 15:10      Reemisja Czarny Charakter: 40 lat grudziądzkiej szarży – nSport+

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content