Podsumowujemy "Tydzień z Artemem Lagutą" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Artemem Lagutą”

Artem Laguta był bohaterem drugiej odsłony akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. Już w poniedziałek zaczynamy nowy tydzień, z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu, ale teraz czas na podsumowanie minionych 7 dni!

Od poniedziałku przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Podobnie jak w pierwszym tygodniu z Krzysztofem Buczkowskim nie zawiedliście nas i teraz! Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

We wtorek udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat Artema.

Środa to dzień statystyk dzięki współpracy z GuruStats. Tego dnia poznaliście najciekawsze liczby z już pięcioletniej przygody Laguty z grudziądzkim klubem.

Jeśli czwartek to zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa fotoreporterów: Krzysztofa Koniecznego, które zobaczysz TUTAJ! Natomiast nasi kibice publikowali wiele swoich zdjęć z „Tiomką”, które zebraliśmy w specjalnej galerii na naszym Facebooku.

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem drugiego odcinka był oczywiście Artem, którego mogliście poznać od nieco innej strony.

W weekend Artem Laguta przejął Instagrama GKM S.A. Właśnie tam przeprowadził transmisję LIVE, w której odpowiadał w sobotni wieczór na pytania kibiców. A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie trzecim bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80