Podsumowujemy "Tydzień z Artemem Lagutą" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Artemem Lagutą”

Artem Laguta był bohaterem drugiej odsłony akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. Już w poniedziałek zaczynamy nowy tydzień, z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu, ale teraz czas na podsumowanie minionych 7 dni!

Od poniedziałku przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Podobnie jak w pierwszym tygodniu z Krzysztofem Buczkowskim nie zawiedliście nas i teraz! Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

We wtorek udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat Artema.

Środa to dzień statystyk dzięki współpracy z GuruStats. Tego dnia poznaliście najciekawsze liczby z już pięcioletniej przygody Laguty z grudziądzkim klubem.

Jeśli czwartek to zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa fotoreporterów: Krzysztofa Koniecznego, które zobaczysz TUTAJ! Natomiast nasi kibice publikowali wiele swoich zdjęć z „Tiomką”, które zebraliśmy w specjalnej galerii na naszym Facebooku.

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem drugiego odcinka był oczywiście Artem, którego mogliście poznać od nieco innej strony.

W weekend Artem Laguta przejął Instagrama GKM S.A. Właśnie tam przeprowadził transmisję LIVE, w której odpowiadał w sobotni wieczór na pytania kibiców. A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie trzecim bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content