Podsumowujemy "Tydzień z Krzysztofem Buczkowskim" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Krzysztofem Buczkowskim”

Pierwsza odsłona naszej akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM” za nami. Bohaterem ostatnich 7 dni był kapitan żółto-niebieskich – Krzysztof Buczkowski. Już w poniedziałek nowy tydzień, z drugim reprezentantem grudziądzkiego klubu. Z kim? O tym dowiecie się już w poniedziałek rano. A teraz zapraszamy na podsumowanie ostatniego tygodnia!

Na początek tygodnia przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości i kreatywności! Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

Wtorek to czas na sprawdzenie wiedzy o Krzysztofie Buczkowskim. Opublikowaliśmy krzyżówkę, w całości poświęconą życiu i karierze „Buczka”. Nie była ona prosta, ale z pewnością wielu z Was poradziło sobie z tym zadaniem!

Środa to dzień statystyk dzięki pomocy GuruStats. Tego dnia poznaliście najciekawsze liczby z czasu przygody kapitana MRGARDEN GKM z grudziądzkim klubem.

W czwartek urządziliśmy „dzień zdjęciowy”. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa fotoreporterów: Krzysztofa Koniecznego oraz Marcina Karczewskiego, które zobaczysz TUTAJ! Natomiast nasi kibice publikowali wiele swoich zdjęć z „Buczkiem”.

Cały piątek oczekiwaliście na premierę nowego cyklu GKMtv. Nasza telewizja klubowa przygotowała filmy „Poznaj zawodnika”. Bohaterem pierwszego odcinka był oczywiście Krzysztof Buczkowski, którego mogliście poznać od nieco innej strony.

W weekend przyszedł czas podsumować. Z kolei nasz zawodnik przejął klubowe social media, gdzie w sobotę mogliście zobaczyć m.in. jego domową siłownię, treningi, porządki w ogrodzie i oglądanie speedway’a w nSport+.

Co Was czeka w nowym tygodniu? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content