Podsumowujemy "Tydzień z Krzysztofem Buczkowskim" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Krzysztofem Buczkowskim”

Pierwsza odsłona naszej akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM” za nami. Bohaterem ostatnich 7 dni był kapitan żółto-niebieskich – Krzysztof Buczkowski. Już w poniedziałek nowy tydzień, z drugim reprezentantem grudziądzkiego klubu. Z kim? O tym dowiecie się już w poniedziałek rano. A teraz zapraszamy na podsumowanie ostatniego tygodnia!

Na początek tygodnia przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości i kreatywności! Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

Wtorek to czas na sprawdzenie wiedzy o Krzysztofie Buczkowskim. Opublikowaliśmy krzyżówkę, w całości poświęconą życiu i karierze „Buczka”. Nie była ona prosta, ale z pewnością wielu z Was poradziło sobie z tym zadaniem!

Środa to dzień statystyk dzięki pomocy GuruStats. Tego dnia poznaliście najciekawsze liczby z czasu przygody kapitana MRGARDEN GKM z grudziądzkim klubem.

W czwartek urządziliśmy „dzień zdjęciowy”. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa fotoreporterów: Krzysztofa Koniecznego oraz Marcina Karczewskiego, które zobaczysz TUTAJ! Natomiast nasi kibice publikowali wiele swoich zdjęć z „Buczkiem”.

Cały piątek oczekiwaliście na premierę nowego cyklu GKMtv. Nasza telewizja klubowa przygotowała filmy „Poznaj zawodnika”. Bohaterem pierwszego odcinka był oczywiście Krzysztof Buczkowski, którego mogliście poznać od nieco innej strony.

W weekend przyszedł czas podsumować. Z kolei nasz zawodnik przejął klubowe social media, gdzie w sobotę mogliście zobaczyć m.in. jego domową siłownię, treningi, porządki w ogrodzie i oglądanie speedway’a w nSport+.

Co Was czeka w nowym tygodniu? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content