"Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM" już od poniedziałku! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

„Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM” już od poniedziałku!

Trwa oczekiwanie na sezon żużlowy w związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju. Przed nami jeszcze co najmniej kilka tygodni bez speedway’a, a my nie pozwolimy Wam się nudzić! Już od najbliższego poniedziałku startujemy z akcją „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM”! Każdy tydzień na naszej stronie i w mediach społecznościowych dedykowany będzie jednemu reprezentantowi żółto-niebieskich, a kibice będą mogli brać w tym aktywny udział! Oczywiście bez wychodzenia z domu!

Co dla Was przygotowujemy? W poniedziałek udostępnimy kilka naszych propozycji zdjęć zawodnika. Wykazać będą się mogli mistrzowie Photoshopa, Painta oraz innych edytorów grafiki. Waszym zadaniem będzie przerobienie ich tak, aby były one jak najbardziej zabawne! W przeszłości zabawa cieszyła się sporą popularnością w mediach społecznościowych „Łączy Nas Piłka”. Liczymy na Waszą kreatywność i poczucie humoru!

Wtorek przeznaczony będzie dla osób, które lubią krzyżówki. Do rozwiązania udostępnimy krzyżówkę tematyczną, w której zagadki wiązać będą się z danym zawodnikiem, a finalne hasło nawiązywać do tego, o czym dowiecie się w dalszej części tygodnia! Z kolei środa to dzień statystyk. Dzięki naszemu partnerowi GuruStats zaprezentujemy najciekawsze liczby związane z karierą zawodnika, jak i jego występami w barwach GKM-u. W każdy czwartek w godzinach porannych prezentować będziemy Wam zdjęcia zawodnika z czasów jego kariery. Wy w komentarzach w mediach społecznościowych będziecie mogli pochwalić się swoimi „fotkami” z tym żużlowcem! Najciekawsze zdjęcia zaprezentujemy w specjalnej galerii na naszej stronie internetowej.

Co w piątek? Wtedy to zobaczycie premierę nowego cyklu klubowej telewizji GKMtv. W nim poznacie naszych zawodników od prywatnej strony! Dowiecie się czym nasi zawodnicy zajmowaliby się gdyby nie był to speedway, jak spędzają wolny czas, jakim klubom sportowym oprócz tych żużlowych kibicują i wiele więcej!

Prawdziwą gratką dla fanów może być weekend. Wtedy to dany zawodnik przejmie media społecznościowe GKM S.A.! To właśnie on będzie prowadził relacje na naszym Instagramie! W niedzielę opublikujemy też galerię z Waszymi pomysłami przeróbek zdjęć zawodnika, na które będziecie mieć czas od poniedziałku.

Kto będzie bohaterem w najbliższym tygodniu? Tego dowiecie się już w poniedziałek o godzinie 9:00! Śledźcie uważnie nasze social media oraz stronę internetową.

Zobacz także:

#GKMpomaga! Kibice i klub wspierają szpital w walce z koronawirusem!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content