"Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM" już od poniedziałku! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

„Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM” już od poniedziałku!

Trwa oczekiwanie na sezon żużlowy w związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju. Przed nami jeszcze co najmniej kilka tygodni bez speedway’a, a my nie pozwolimy Wam się nudzić! Już od najbliższego poniedziałku startujemy z akcją „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM”! Każdy tydzień na naszej stronie i w mediach społecznościowych dedykowany będzie jednemu reprezentantowi żółto-niebieskich, a kibice będą mogli brać w tym aktywny udział! Oczywiście bez wychodzenia z domu!

Co dla Was przygotowujemy? W poniedziałek udostępnimy kilka naszych propozycji zdjęć zawodnika. Wykazać będą się mogli mistrzowie Photoshopa, Painta oraz innych edytorów grafiki. Waszym zadaniem będzie przerobienie ich tak, aby były one jak najbardziej zabawne! W przeszłości zabawa cieszyła się sporą popularnością w mediach społecznościowych „Łączy Nas Piłka”. Liczymy na Waszą kreatywność i poczucie humoru!

Wtorek przeznaczony będzie dla osób, które lubią krzyżówki. Do rozwiązania udostępnimy krzyżówkę tematyczną, w której zagadki wiązać będą się z danym zawodnikiem, a finalne hasło nawiązywać do tego, o czym dowiecie się w dalszej części tygodnia! Z kolei środa to dzień statystyk. Dzięki naszemu partnerowi GuruStats zaprezentujemy najciekawsze liczby związane z karierą zawodnika, jak i jego występami w barwach GKM-u. W każdy czwartek w godzinach porannych prezentować będziemy Wam zdjęcia zawodnika z czasów jego kariery. Wy w komentarzach w mediach społecznościowych będziecie mogli pochwalić się swoimi „fotkami” z tym żużlowcem! Najciekawsze zdjęcia zaprezentujemy w specjalnej galerii na naszej stronie internetowej.

Co w piątek? Wtedy to zobaczycie premierę nowego cyklu klubowej telewizji GKMtv. W nim poznacie naszych zawodników od prywatnej strony! Dowiecie się czym nasi zawodnicy zajmowaliby się gdyby nie był to speedway, jak spędzają wolny czas, jakim klubom sportowym oprócz tych żużlowych kibicują i wiele więcej!

Prawdziwą gratką dla fanów może być weekend. Wtedy to dany zawodnik przejmie media społecznościowe GKM S.A.! To właśnie on będzie prowadził relacje na naszym Instagramie! W niedzielę opublikujemy też galerię z Waszymi pomysłami przeróbek zdjęć zawodnika, na które będziecie mieć czas od poniedziałku.

Kto będzie bohaterem w najbliższym tygodniu? Tego dowiecie się już w poniedziałek o godzinie 9:00! Śledźcie uważnie nasze social media oraz stronę internetową.

Zobacz także:

#GKMpomaga! Kibice i klub wspierają szpital w walce z koronawirusem!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content