Maszewski Dental Clinic kolejny rok z GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Maszewski Dental Clinic kolejny rok z GKM!

Miło nam poinformować, iż w ostatnich dniach przedłużyliśmy kolejną umowę sponsorską. W sezonie 2020 GKM S.A. nadal wspierać będzie Maszewski Dental Clinic.

Nasz sponsor zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, a ich specjalnością są w szczególności metamorfozy uśmiechu, chirurgia stomatologiczna – w tym wszczepianie implantów i usuwanie zębów „trudnych”’, a także endodoncja – leczenie kanałowe oraz stomatologia dziecięca z jedynym w Grudziądzu specjalistą w tej dziedzinie. Klinika Maszewski Dental Clinic mieści się w Grudziądzu przy ulicy Włodka 16C. Drugą placówka –  klinikę stomatologiczna Perfekt Smile znajdziecie w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej 4/29.

W nowym sezonie, klinika będzie kontynuowała jej autorski projekt „Złotego Rzutu”. W przerwie po 13 biegu osoba, która złapie piłkę wygra profesjonalne wybielanie zębów. Maszewski Dental Clinic i klub GKM S.A. w nowym sezonie zaplanowali także wspólną akcję-niespodziankę dla kibiców, o której wkrótce będziemy szerzej informować.

Klinikę możesz znaleźć w sieci na: stronie internetowej TUTAJ. Nasz sponsor jest także aktywny w mediach społecznościowych. Zapraszamy do odwiedzania Facebooka, Instagrama, a także kanału Youtube Maszewski Dental Clinic!

„Stomatologia to nasza pasja, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych pacjentach. Wierzymy, że każda osoba zasługuje na zdrowe, piękne zęby, wolne od bakterii. Wiemy, że uśmiech sprawia, że człowiek czuje większą pewność siebie. Dzięki temu, że stawiamy na nowoczesny, innowacyjny sprzęt  oraz wykwalifikowaną kadrę ekspertów, tworzącą rodzinną atmosferę, przekonasz się, że wizyta u dentysty może być przyjemna. Dlatego właśnie zajmujemy się stomatologią, by dawać szczęście innym.”

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content