Trwają licytacje na rzecz Centrum Opieki nad Zwierzętami - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwają licytacje na rzecz Centrum Opieki nad Zwierzętami

Trwa zbiórka na rzecz Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Los zwierzaków nie jest nam obojętny, więc wraz z grupą kibiców GKM uruchomiliśmy akcję na rzecz podopiecznych ośrodka, która będzie miała swój finał podczas marcowego zgrupowania drużyny MRGARDEN GKM. Na Facebookowym profilu grupy fanów żółto-niebieskich wystartowały licytacje gadżetów.

Cała kwota z aukcji będzie przekazana na zakup karmy dla zwierząt z COZ Grudziądz. Cena wywoławcza każdego gadżetu to 19,79 zł. Dostępne są m.in. kibicowskie bluzy, osłona na kierownicę motocykle z sezonu 2019, softshell GKM S.A. czy też proporczyk klubu. Licytować można TUTAJ w komentarzach pod zdjęciami wybranego gadżetu!

Zbiórka potrwa do 12 marca. Zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Zachęcamy do przynoszenia karmy (mile widziana karma dobrej jakości), wszelkich zabawek dla zwierząt, żwirków dla kotów, obroży czy też smyczy. Wszystkie produkty i dary od fanów zostaną przekazane przez naszą drużynę, która wraz z grupą kibiców żółto-niebieskich odwiedzi to miejsce już w marcu.

RAZEM DLA ZWIERZAKÓW! Dołącz do akcji i wesprzyj podopiecznych grudziądzkiego Centrum Opieki nad Zwierzętami!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content