Trwają licytacje na rzecz Centrum Opieki nad Zwierzętami - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwają licytacje na rzecz Centrum Opieki nad Zwierzętami

Trwa zbiórka na rzecz Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Los zwierzaków nie jest nam obojętny, więc wraz z grupą kibiców GKM uruchomiliśmy akcję na rzecz podopiecznych ośrodka, która będzie miała swój finał podczas marcowego zgrupowania drużyny MRGARDEN GKM. Na Facebookowym profilu grupy fanów żółto-niebieskich wystartowały licytacje gadżetów.

Cała kwota z aukcji będzie przekazana na zakup karmy dla zwierząt z COZ Grudziądz. Cena wywoławcza każdego gadżetu to 19,79 zł. Dostępne są m.in. kibicowskie bluzy, osłona na kierownicę motocykle z sezonu 2019, softshell GKM S.A. czy też proporczyk klubu. Licytować można TUTAJ w komentarzach pod zdjęciami wybranego gadżetu!

Zbiórka potrwa do 12 marca. Zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Zachęcamy do przynoszenia karmy (mile widziana karma dobrej jakości), wszelkich zabawek dla zwierząt, żwirków dla kotów, obroży czy też smyczy. Wszystkie produkty i dary od fanów zostaną przekazane przez naszą drużynę, która wraz z grupą kibiców żółto-niebieskich odwiedzi to miejsce już w marcu.

RAZEM DLA ZWIERZAKÓW! Dołącz do akcji i wesprzyj podopiecznych grudziądzkiego Centrum Opieki nad Zwierzętami!

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80