Żużlowcy MRGARDEN GKM z kontraktami w ligach zagranicznych - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Żużlowcy MRGARDEN GKM z kontraktami w ligach zagranicznych

Sezon 2020 zbliża się wielkimi krokami, a zawodnicy mają podpisane kontrakty w ligach zagranicznych. Tylko Przemysław Pawlicki nie ma podpisanego kontraktu na jazdę poza Polską.

Najwięcej startów przed sobą ma Nicki Pedersen. Duńczyk poza jazdą w ojczystej lidze w barwach Holsted, wystąpi również w Sheffield Tigers na Wyspach Brytyjskich oraz w Elitserien, gdzie najczęściej będzie występował na torze w Hallstavik. W żadnych rozgrywkach Nicki nie będzie rywalizował w parze z żużlowcem MRGARDEN GKM-u.

Na szwedzkich torach Pedersen będzie walczył przeciwko Vastervik z Krzysztofem Buczkowskim w składzie (dla którego kontrakt w Szwecji jest jedyną zagraniczną umową) oraz Indianernie Kumla, w której kolejny sezon spędzi Kenneth Bjerre. Drugi z żużlowców z kraju Hamleta wystąpi również na duńskich torach. W czasie zimowej przerwy zmienił drużynę Holsted na Grindsted Speedway Elite. Trzecim żużlowcem występującym na Półwyspie Jutlandzkim jest Roman Lakhbaum, który jeździć będzie jako zawodnik Fjelsted.

Dwójkę przedstawicieli grudziądzkiej drużyny będziemy mogli ujrzeć w Rosji. Ponownie w barwach Wostoku Władywostok wystartuje Artem Laguta, zaś Roman Lakhbaum wystąpi w Mega Ładzie Togliatti.

Juniorzy nie podpisali kontraktów w zespołach poza granicami Polski.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content