Trwają prace nad nawierzchnią toru w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwają prace nad nawierzchnią toru w Grudziądzu

Na Hallera 4 praca wre. Po zakończeniu montażu odwodnienia liniowego oraz przebudowy krawężników, które zostały przesunięte wgłąb murawy przyszedł czas na prace związane z nawierzchnią toru. Tej jest naprawdę sporo.

Korzystne warunki atmosferyczne pozwoliły na start przygotowań, które mają umożliwić jak najszybsze jazdy na H4. Na tą chwilę nie można przewidzieć kiedy odbędą się pierwsze treningi w Grudziądzu. Ekipa pod czujnym okiem trenera Roberta Kempińskiego oraz naszego toromistrza Piotra Szymko pracuje nad stanem nawierzchni. Wkrótce zostanie dosypana także spora ilość nowego granitu, która będzie wymieszana z dotychczasowym materiałem.

Postępy prac i szanse na pierwsze treningi na H4 zależą od warunków atmosferycznych oraz stanu toru. W przypadku, gdy nie będzie on się nadawać do jazdy w pierwszej połowie marca sztab szkoleniowy rozważy wyjazd na inne obiekty, m.in. do Niemiec.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z przeprowadzanych prac. Za pomoc w ich przeprowadzeniu i udostępnienie specjalistycznych dziękujemy firmie RAMIRENT!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content