13 marca drużyna MRGARDEN GKM spotka się z kibicami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

13 marca drużyna MRGARDEN GKM spotka się z kibicami!

Sezon 2020 zbliża się dużymi krokami. To także czas na tradycyjne spotkanie MRGARDEN GKM ze swoimi kibicami, połączone z prezentacją drużyny! Wydarzenie zaplanowano na piątek 13 marca o godzinie 18:00 w supermarkecie Carrefour na terenie Galerii Grudziądzkiej. Wcześniej nasz zespół ma zaplanowane trzydniowe mini-zgrupowanie integracyjne.

W tym roku prezentacja drużyny zostanie zorganizowana w nieco innej formie niż w ostatnich latach. Do dyspozycji fanów będą wszyscy zawodnicy żółto-niebieskich wraz z nowym nabytkiem – Nickim Pedersenem. Wydarzenie poprowadzi prezenter Kamil Morydz, a podczas spotkania każdy znajdzie coś dla siebie. Wraz z przedstawicielami supermarketu Carrefour i Galerii Grudziądzkiej organizujemy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych fanów GKM-u. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw i rozmów oraz wspólnych zdjęć z zawodnikami. Dodatkowo na godzinę 17:00 zaplanowano oficjalną konferencję prasową dla przedstawicieli mediów. Jej szczegóły podane zostaną już wkrótce.

– Już teraz możemy zaprosić wszystkich kibiców na spotkanie z drużyną MRGARDEN GKM, która odbędzie się 13 marca w grudziądzkim Carrefourze. Będzie to finał mini-zgrupowania integracyjnego naszych zawodników. Drużyna spędzi trzy dni na wspólnych zajęciach, odwiedzi także naszych sponsorów. W piątkowe popołudnie cały zespół będzie do dyspozycji mediów i kibiców. Przygotowujemy sporo atrakcji. Na pewno tego dnia warto wybrać się na to wydarzenie i już teraz zarezerwować sobie ten termin na spotkanie z drużyną – mówi kierownik marketingu GKM S.A. Tomasz Krasiński.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content