13 marca drużyna MRGARDEN GKM spotka się z kibicami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

13 marca drużyna MRGARDEN GKM spotka się z kibicami!

Sezon 2020 zbliża się dużymi krokami. To także czas na tradycyjne spotkanie MRGARDEN GKM ze swoimi kibicami, połączone z prezentacją drużyny! Wydarzenie zaplanowano na piątek 13 marca o godzinie 18:00 w supermarkecie Carrefour na terenie Galerii Grudziądzkiej. Wcześniej nasz zespół ma zaplanowane trzydniowe mini-zgrupowanie integracyjne.

W tym roku prezentacja drużyny zostanie zorganizowana w nieco innej formie niż w ostatnich latach. Do dyspozycji fanów będą wszyscy zawodnicy żółto-niebieskich wraz z nowym nabytkiem – Nickim Pedersenem. Wydarzenie poprowadzi prezenter Kamil Morydz, a podczas spotkania każdy znajdzie coś dla siebie. Wraz z przedstawicielami supermarketu Carrefour i Galerii Grudziądzkiej organizujemy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych fanów GKM-u. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw i rozmów oraz wspólnych zdjęć z zawodnikami. Dodatkowo na godzinę 17:00 zaplanowano oficjalną konferencję prasową dla przedstawicieli mediów. Jej szczegóły podane zostaną już wkrótce.

– Już teraz możemy zaprosić wszystkich kibiców na spotkanie z drużyną MRGARDEN GKM, która odbędzie się 13 marca w grudziądzkim Carrefourze. Będzie to finał mini-zgrupowania integracyjnego naszych zawodników. Drużyna spędzi trzy dni na wspólnych zajęciach, odwiedzi także naszych sponsorów. W piątkowe popołudnie cały zespół będzie do dyspozycji mediów i kibiców. Przygotowujemy sporo atrakcji. Na pewno tego dnia warto wybrać się na to wydarzenie i już teraz zarezerwować sobie ten termin na spotkanie z drużyną – mówi kierownik marketingu GKM S.A. Tomasz Krasiński.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content