Trwają prace remontowe na stadionie w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwają prace remontowe na stadionie w Grudziądzu

Do inauguracji rozgrywek PGE Ekstraligi pozostało zaledwie 49 dni. Odliczanie trwa, a drużyna MRGARDEN GKM już na ostatniej prostej przygotowań do nadchodzącego sezonu. Nie inaczej jest na naszym stadionie, gdzie trwają prace modernizacyjne. Remonty przechodzą zarówno tor na Hallera 4, jak i toalety dla kibiców, znajdujące się na wysokości trybun na pierwszym łuku.

Na grudziądzkim torze zostanie zamontowane odwodnienie liniowe, które jest wymogiem regulaminowym PGE Ekstraligi od sezonu 2021. Nasz klub zdecydował się przeprowadzić te prace już teraz. W związku z tym przebudowane zostaną krawężniki. Wewnętrzna krawędź owalu przy H4 przesunięta zostanie około 1 metra wgłąb murawy. Po zakończeniu tego etapu prac uzupełniona zostanie nawierzchnia toru materiałem granitowym. Wszystko ma być gotowe jeszcze przed pierwszymi marcowymi treningami naszej drużyny. Po zakończeniu remontu tor przejdzie weryfikację delegata Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Modernizacji doczekały się także toalety dla kibiców, zlokalizowane za trybunami na pierwszym łuku. Był to konieczny remont, gdyż wysłużone pomieszczenia sanitarne przechodzą renowację po niemal 30 latach. Toalety zostaną całkowicie odnowione. Nie byłoby to możliwe dzięki naszym sponsorom – firm: Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD, Zakład Usług Wodno-Kanalizacyjnych i c.o. GREG, a także P.H.U. ORZECHOWSKI, która wykonuje prace związane z instalacją elektryczną. Wymienionym partnerom GKM-u dziękujemy za wsparcie!

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z przeprowadzanych prac modernizacyjnych na Hallera 4.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content