Hokejowe Derby Pomorza dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło już dziś - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Hokejowe Derby Pomorza dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło już dziś

Już dziś hokejowe Derby Pomorza! Już o godzinie 17:00 na lodowisku Tor-Tor w Toruniu zmierzymy się z tamtejszym Apatorem. Z naszym rywalem zza miedzy spotkamy się podczas meczu… hokeja na lodzie! Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

Wstęp na mecz będzie wolny. Podczas wydarzenia zostaną przeprowadzone zbiórki na szczytny cel. Kapitanem grudziądzkiej drużyny hokejowej został posiadający największe doświadczenie w tej dyscyplinie sportu Wojciech Żurawski, który skompletował ciekawą, międzypokoleniową kadrę związaną z naszym klubem. Na toruńskim lodowisku wśród żółto-niebieskich zobaczymy zawodników MRGARDEN GKM: Marcina Turowskiego, Damiana Lotarskiego, Denisa Zielińskiego i Kacpra Łobodzińskiego.

Najmłodszym zawodnikiem będzie Wiktor Rafalski, startujący na co dzień w klasie 250cc. Na lodowisku nie może zabraknąć oczywiście duetu trenerów w osobach Roberta Kempińskiego oraz Roberta Kościechy. Wesprze nas też Lech Kędziora, były zawodnik i szkoleniowiec GKM-u, obecnie pracujący w Orle Łódź. W naszych barwach ponownie pojawią się byli zawodnicy, którzy na stałe zapisali się w historii klubu: Wiesław Grabarz, Wiesław OśkiewiczKrzysztof Ulawski, a także grudziądzcy żużlowcy-amatorzy: Andrzej Lewandowski oraz Patryk Frankiewicz.

Po stronie toruńskiej zobaczymy m.in. Tomasza Bajerskiego, Mirosława Kowalika, Adriana Miedzińskiego, czy też Igora Kopeć-Sobczyńskiego. Zapraszamy grudziądzkich kibiców na podróż do Torunia, aby wesprzeć szczytny cel. Dobrej zabawy i derbowej rywalizacji na lodzie nie zabraknie!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content