Hokejowe Derby Pomorza dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło już dziś - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Hokejowe Derby Pomorza dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło już dziś

Już dziś hokejowe Derby Pomorza! Już o godzinie 17:00 na lodowisku Tor-Tor w Toruniu zmierzymy się z tamtejszym Apatorem. Z naszym rywalem zza miedzy spotkamy się podczas meczu… hokeja na lodzie! Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

Wstęp na mecz będzie wolny. Podczas wydarzenia zostaną przeprowadzone zbiórki na szczytny cel. Kapitanem grudziądzkiej drużyny hokejowej został posiadający największe doświadczenie w tej dyscyplinie sportu Wojciech Żurawski, który skompletował ciekawą, międzypokoleniową kadrę związaną z naszym klubem. Na toruńskim lodowisku wśród żółto-niebieskich zobaczymy zawodników MRGARDEN GKM: Marcina Turowskiego, Damiana Lotarskiego, Denisa Zielińskiego i Kacpra Łobodzińskiego.

Najmłodszym zawodnikiem będzie Wiktor Rafalski, startujący na co dzień w klasie 250cc. Na lodowisku nie może zabraknąć oczywiście duetu trenerów w osobach Roberta Kempińskiego oraz Roberta Kościechy. Wesprze nas też Lech Kędziora, były zawodnik i szkoleniowiec GKM-u, obecnie pracujący w Orle Łódź. W naszych barwach ponownie pojawią się byli zawodnicy, którzy na stałe zapisali się w historii klubu: Wiesław Grabarz, Wiesław OśkiewiczKrzysztof Ulawski, a także grudziądzcy żużlowcy-amatorzy: Andrzej Lewandowski oraz Patryk Frankiewicz.

Po stronie toruńskiej zobaczymy m.in. Tomasza Bajerskiego, Mirosława Kowalika, Adriana Miedzińskiego, czy też Igora Kopeć-Sobczyńskiego. Zapraszamy grudziądzkich kibiców na podróż do Torunia, aby wesprzeć szczytny cel. Dobrej zabawy i derbowej rywalizacji na lodzie nie zabraknie!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content