Maspex dołącza do grona sponsorów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Maspex dołącza do grona sponsorów!

Coraz więcej firm ufa GKM S.A. i rozpoczyna współpracę z naszym klubem. Miło nam poinformować, że do grona sponsorów dołącza kolejna firma spoza Grudziądza i okolic. Wśród partnerów klubu witamy jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych – Maspex!

Koncern ten jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Rumunii, czołowym producentem na Węgrzech,  Bułgarii i na Litwie oraz Łotwie, a także wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej. Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Zajmuje również czołową pozycję na rynku dżemów, keczupów i sosów oraz jest czołowym producentem w segmencie dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce. Firma jest także czołowym graczem na rynku wody w Rumunii.

Produkty Maspex powstają w 15 nowoczesnych zakładach w Polsce i zagranicą. Wśród nich m.in. znane na polskim rynku spożywczym: Tymbark, Caprio, DrWitt, Tiger, Lubella, Łowicz czy też Kotlin. Główna siedziba naszego sponsora znajduje się w Wadowicach. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content