Marcin Turowski gościem Radia ZET w sobotę! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Marcin Turowski gościem Radia ZET w sobotę!

Już w weekend na Rynku Głównym naszego miasta Przebojowa Zima z Radiem ZET. Od piątku do niedzieli na całe rodziny czeka wiele zimowych atrakcji.

W sobotę 1 lutego grudziądzki Rynek zamieni się w studio radiowe, z którego dziennikarz „Zetki” – Marcin Wojciechowski  poprowadzi na żywo „Listę przebojów Radia ZET”. Znany prezenter nadawać będzie na żywo od godziny 17:00 do 20:00. Jednym z gości programu będzie przedstawiciel MRGARDEN GKM. Marcin Turowski opowie m.in. o roli speedway’a w naszym mieście.

W zimowym miasteczku Radia ZET można skorzystać z lodowiska z wypożyczalnią łyżew, pozjeżdżać na sztucznej górce na pontonach, pojeździć na biegówkach, a najmłodsi sprawdzą swoje predyspozycje snowboardowe w szkółce prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów. Serdecznie zapraszamy na nasz Rynek, a także do słuchania audycji z udziałem naszego zawodnika!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80