Marcin Turowski gościem Radia ZET w sobotę! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Marcin Turowski gościem Radia ZET w sobotę!

Już w weekend na Rynku Głównym naszego miasta Przebojowa Zima z Radiem ZET. Od piątku do niedzieli na całe rodziny czeka wiele zimowych atrakcji.

W sobotę 1 lutego grudziądzki Rynek zamieni się w studio radiowe, z którego dziennikarz „Zetki” – Marcin Wojciechowski  poprowadzi na żywo „Listę przebojów Radia ZET”. Znany prezenter nadawać będzie na żywo od godziny 17:00 do 20:00. Jednym z gości programu będzie przedstawiciel MRGARDEN GKM. Marcin Turowski opowie m.in. o roli speedway’a w naszym mieście.

W zimowym miasteczku Radia ZET można skorzystać z lodowiska z wypożyczalnią łyżew, pozjeżdżać na sztucznej górce na pontonach, pojeździć na biegówkach, a najmłodsi sprawdzą swoje predyspozycje snowboardowe w szkółce prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów. Serdecznie zapraszamy na nasz Rynek, a także do słuchania audycji z udziałem naszego zawodnika!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content