Młyny Szczepanki sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Młyny Szczepanki sponsorem GKM-u!

W gronie naszych sponsorów na sezon 2020 witamy kolejną dużą firmę! Miło nam poinformować, że nasz klub wspierać będzie firma Młyny Szczepanki!

Nasz nowy sponsor to ponad 25 lat tradycji rodzinnego młynarstwa. W pracy z sukcesem łączą doświadczenie i tradycję młynarską z najnowocześniejszymi współczesnymi technologiami. Młyny Szczepanki to firma rodzinna założona w 1992 roku. w Szczepankach, miejscowości położonej ​​​na malowniczym pograniczu Pomorza i Kujaw. Swoją wiedzę, doświadczenie i inspirację czerpią z pasji ​​​​i wielopokoleniowej tradycji młynarskiej.

Obecnie zajmują się przetwarzaniem pszenicy i żyta w wysokogatunkowe mąki pszenne i żytnie w trzech nowoczesnych młynach o łącznej zdolności produkcyjnej 800 ton na dobę, co plasuje ich wśród największych producentów mąki w Polsce.

Mąki z młyna naszego sponsora cieszą się dużym uznaniem, zarówno wśród konsumentów, ​​​jak i odbiorców przemysłu spożywczego. Wysoka jakość produktu, dbałość o konsumenta oraz najwyższe standardy technologiczne i produkcyjne to nasze podstawowe wartości. Tylko dzięki wytrwałości i konsekwencji w realizacji wieloetapowych inwestycji oraz ciężkiej pracy zespołu wysoko wykwalifikowanej kadry osiągnęli dzisiejsze wielkości produkcji i dystrybucji.

Więcej informacji na temat naszego nowego partnera znaleźć można na stronie internetowej TUTAJ! Zachęcamy także do odwiedzania profilu na Facebooku TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80