Karnety 2020: Pierwszy etap sprzedaży do 31 stycznia - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety 2020: Pierwszy etap sprzedaży do 31 stycznia

Do końca stycznia trwa pierwszy etap sprzedaży karnetów na domowe mecze MRGARDEN GKM w sezonie 2020. Przypominamy, że już tylko tylko do piątku będzie także możliwość zachowania swojej miejscówki z sezonu 2019! Drugi etap – sprzedaż wszystkich niezarezerwowanych miejsc na stadionie – rozpocznie się 10 lutego.

Po raz pierwszy w historii naszego klubu we wszystkich sektorach przeznaczonych dla kibiców gospodarzy będą numerowane miejsca. W tym roku sprzedaż karnetów i biletów obsługuje firma Eventim. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. W pierwszym etapie można przedłużać swoje miejsca z sezonu 2019. Przedłużenie miejsc z minionego roku dotyczy sektorów, które były dotychczas numerowane (C,D,E,F). Zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. od poniedziałku do  piątku w godzinach 8:00 – 15:00. W siedzibie klubu jest też możliwość zakupu karnetów na wszystkie dostępne sektory. 

Wciąż trwa sprzedaż karnetów na niezarezerwowane miejsca w sektorach C,D,E oraz F (prosta startowa) oraz wszystkie miejsca w sektorach B,G,H oraz I (pierwszy łuk i przeciwległa prosta). Całoroczne wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową TUTAJ. Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, a także Masterpass.

System oferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny – w którym wyszukuje najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu – w którym możemy samemu wybrać swoje miejsce. Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać w sekretariacie klubu do 31 stycznia.

W drugim etapie dostępne będą wszystkie miejsca na stadionie niezarezerwowane do dnia 31 stycznia. Ten etap sprzedaży ruszy 10 lutego.

Ceny biletów na sezon 2020 pozostają bez zmian. Jednorazowa normalna wejściówka kosztować będzie 40 złotych (w przedsprzedaży) i 45 złotych (w dniu meczu). Za ulgowy bilet będzie trzeba zapłacić 30 złotych (w przedsprzedaży) i 35 złotych (w dniu meczu).

Jedyną nowością są bilety na sektor dopingujący – bez numerowanych miejsc. Cena normalnej wejściówki na sektor “A” to 35 złotych (w przedsprzedaży) i 40 złotych (w dniu meczu), z kolei ulgowej – 25 złotych (w przedsprzedaży) oraz 30 złotych (w dniu meczu).