Kolejne cztery umowy sponsorskie przedłużone - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kolejne cztery umowy sponsorskie przedłużone

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach udało się przedłużyć kolejne umowy sponsorskie na sezon 2020. Nasz klub nadal wspierać będą firmy: Usługi Transportowe – Piotr Słowik, OCETIX, JUTEX-LTS, a także Opony Marcin Dejewski.

Usługi Transportowe – Piotr Słowik

Siedziba naszego partnera znajduje się w Jabłonowie Pomorskim, przy ul. Lipowej 2A. Firma zajmuje się m.in. wynajmem aut do przewozu towarów, krajowym transportem towarów, jak również dzierżawą furgonetek. Usługi sponsora dostępne są na rynku już od ponad 15 lat. Zachęcamy do współpracy z rzetelnym i profesjonalnym partnerem.

OCETIX

Kolejny rok GKM S.A. wspierać będzie także OCETIX. Grudziądzka firma jest od ponad 60 lat producentem znanych z doskonałej jakości produktów: majonezu, musztardy, octu i innych wyrobów. Mając na uwadze dobrostan zwierząt oraz jakość używanych surowców podjęła decyzję o rezygnacji z używania jaj pochodzących z chowu klatkowego do 2025 roku. Firma mieści się przy ulicy Focha 5/7 w Grudziądzu. Wyroby naszego partnera, a także więcej informacji o firmie dostępne są TUTAJ!

JUTEX-LTS

To firma, która funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. Przedmiotem działalności jest świadczenie usług transportowych i spedycyjnych na terenie Polski i Unii Europejskiej. Po wybudowaniu nowej bazy transportowej w roku 2006 firma rozszerzyła swoją działalność polegającą na kompleksowym świadczeniu usług związanych z gospodarką magazynową oraz usługi naprawcze pojazdów ciężarowych. Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Składowej 3. Więcej informacji na temat naszego partnera znajdziecie TUTAJ!

Opony Marcin Dejewski

Czwartym sponsorem, który zdecydował się przedłużyć współpracę z naszym klubem jest firma Opony Marcin Dejewski. Zachęcamy do korzystania z usług naszego partnera, gdzie możecie wymienić i zakupić opony w swoich autach. Firma znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 206.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content