#TeamOfTheDecade według Roberta Kempińskiego - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

#TeamOfTheDecade według Roberta Kempińskiego

Ponad dekadę stanowisko szkoleniowca grudziądzkiego zespołu piastuje Robert Kempiński. To właśnie “Kempesa” poprosiliśmy o wytypowanie jego drużyny w zabawie #TeamOfTheDecade! Na kogo postawił trener MRGARDEN GKM?

W drużynie Kempińskiego w formacji seniorów znalazło się miejsce dla dwóch krajowych zawodników: Tomasza Golloba i Krzysztofa Buczkowskiego. Nasz trener postawił też na trzech obcokrajowców związanych z Grudziądzem w ostatnich latach: Artema Lagutę, Antonio Lindbaecka oraz Kennetha Bjerre. Formację juniorów stworzyli Artur Mroczka, który ostatni raz żółto-niebieskich reprezentował w sezonie 2010, jak również jedno z odkryć sezonu 2019 – Marcin Turowski.

A wy na kogo stawiacie? Przypominamy, że nasza zabawa trwa do 15 stycznia. Typujcie swoje składy za pośrednictwem komentarzy w mediach społecznościowych GKM S.A. lub przesyłajcie pod adres mailowy media@gkm.grudziadz.net! Spośród uczestników zabawy wybierzemy 20 osób, które otrzymają nasz oficjalny kalendarz na 2020 rok. Lista nominowanych zawodników dostępna jest TUTAJ!