#TeamOfTheDecade według Roberta Kempińskiego - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

#TeamOfTheDecade według Roberta Kempińskiego

Ponad dekadę stanowisko szkoleniowca grudziądzkiego zespołu piastuje Robert Kempiński. To właśnie „Kempesa” poprosiliśmy o wytypowanie jego drużyny w zabawie #TeamOfTheDecade! Na kogo postawił trener MRGARDEN GKM?

W drużynie Kempińskiego w formacji seniorów znalazło się miejsce dla dwóch krajowych zawodników: Tomasza Golloba i Krzysztofa Buczkowskiego. Nasz trener postawił też na trzech obcokrajowców związanych z Grudziądzem w ostatnich latach: Artema Lagutę, Antonio Lindbaecka oraz Kennetha Bjerre. Formację juniorów stworzyli Artur Mroczka, który ostatni raz żółto-niebieskich reprezentował w sezonie 2010, jak również jedno z odkryć sezonu 2019 – Marcin Turowski.

A wy na kogo stawiacie? Przypominamy, że nasza zabawa trwa do 15 stycznia. Typujcie swoje składy za pośrednictwem komentarzy w mediach społecznościowych GKM S.A. lub przesyłajcie pod adres mailowy media@gkm.grudziadz.net! Spośród uczestników zabawy wybierzemy 20 osób, które otrzymają nasz oficjalny kalendarz na 2020 rok. Lista nominowanych zawodników dostępna jest TUTAJ!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content