Terminarz PGE Ekstraligi 2020. Zaczynamy w Częstochowie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Terminarz PGE Ekstraligi 2020. Zaczynamy w Częstochowie!

W środę poznaliśmy terminarz rozgrywek PGE Ekstraligi na sezon 2020. MRGARDEN GKM Grudziądz rozpocznie 3 kwietnia w Częstochowie, a pierwszy mecz na H4 odbędzie się 11 kwietnia przeciwko ekipie ROW Rybnik.

Wszystkie wyjazdy żółto-niebieskich zostały zaplanowane na piątkowe dni, za to na naszym obiekcie odbędzie się najwięcej meczów w niedziele –  na grudziądzkim stadionie spotkamy się aż pięciokrotnie. Inaugurację na domowym torze zaplanowano na świąteczną Wielką Sobotę, z kolei w piątek na H4 zmierzymy się tylko z Speed Car Motorem Lublin.

Start PGE Ekstraligi 3 kwietnia, a runda zasadnicza zakończy się 23 sierpnia. Play-off rozgrywane będzie od 6 do 27 września. Na 5 października zaplanowano tradycyjną Galę, podsumowującą cały sezon najsilniejszej ligi świata.

I kolejka
3 kwietnia (piątek):
BETARD SPARTA Wrocław – SPEED CAR MOTOR Lublin
forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz
5 kwietnia (niedziela):
TRULY.WORK STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno
ROW Rybnik – STELMET FALUBAZ Zielona Góra

II kolejka
11 kwietnia (sobota):
FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław
MRGARDEN GKM Grudziądz – ROW Rybnik
12 kwietnia (niedziela):

STELMET FALUBAZ Zielona Góra – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa
SPEED CAR MOTOR Lublin – TRULY.WORK STAL Gorzów

III kolejka

17 kwietnia (piątek):

FOGO UNIA Leszno – SPEED CAR MOTOR Lublin
STELMET FALUBAZ Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz

19 kwietnia (niedziela):

ROW Rybnik – TRULY.WORK STAL Gorzów
forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław

IV kolejka

1 maja (piątek):

TRULY.WORK STAL Gorzów – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa
SPEED CAR MOTOR Lublin – ROW Rybnik
3 maja (niedziela):

BETARD SPARTA Wrocław – STELMET FALUBAZ Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz – FOGO UNIA Leszno


V kolejka

22 maja (piątek):

BETARD SPARTA Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz

ROW Rybnik – FOGO UNIA Leszno
24 maja (niedziela):

STELMET FALUBAZ Zielona Góra – TRULY.WORK STAL Gorzów
forBET WŁOKNIARZ Częstochowa – SPEED CAR MOTOR Lublin

VI kolejka

29 maja (piątek):

ROW Rybnik – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa
SPEED CAR MOTOR Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz

31 maja (niedziela):

FOGO UNIA Leszno – STELMET FALUBAZ Zielona Góra
TRULY.WORK STAL Gorzów – BETARD SPARTA Wrocław

VII kolejka

5 czerwca (piątek):

BETARD SPARTA Wrocław – ROW Rybnik
STELMET FALUBAZ Zielona Góra – SPEED CAR MOTOR Lublin
7 czerwca (niedziela):

MRGARDEN GKM Grudziądz – TRULY.WORK STAL Gorzów

forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOGO UNIA Leszno

VIII kolejka

19 czerwca (piątek):

FOGO UNIA Leszno – TRULY.WORK STAL Gorzów
STELMET FALUBAZ Zielona Góra – ROW Rybnik
21 czerwca (niedziela):

MRGARDEN GKM Grudziądz – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa

SPEED CAR MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław

IX kolejka

26 czerwca (piątek):

ROW Rybnik – MRGARDEN GKM Grudziądz

forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – STELMET FALUBAZ Zielona Góra
28 czerwca (niedziela):

BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno
TRULY.WORK STAL Gorzów – SPEED CAR MOTOR Lublin

X kolejka

3 lipca (piątek):

TRULY.WORK STAL Gorzów – ROW Rybnik
SPEED CAR MOTOR Lublin – FOGO UNIA Leszno
5 lipca (niedziela):

BETARD SPARTA Wrocław – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa
MRGARDEN GKM Grudziądz – STELMET FALUBAZ Zielona Góra

XI kolejka
10 lipca (piątek):

FOGO UNIA Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz

forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – TRULY.WORK STAL Gorzów
12 lipca (niedziela):

STELMET FALUBAZ Zielona Góra – BETARD SPARTA Wrocław
ROW Rybnik – SPEED CAR MOTOR Lublin

XII kolejka

31 lipca (piątek):

FOGO UNIA Leszno – ROW Rybnik
SPEED CAR MOTOR Lublin – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa
2 sierpnia (niedziela):

TRULY.WORK STAL Gorzów – STELMET FALUBAZ Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław

XIII kolejka
7 sierpnia (piątek):

MRGARDEN GKM Grudziądz – SPEED CAR MOTOR Lublin

forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – ROW Rybnik
9 sierpnia (niedziela):

BETARD SPARTA Wrocław – TRULY.WORK STAL Gorzów
STELMET FALUBAZ Zielona Góra – FOGO UNIA Leszno

XIV kolejka

21 sierpnia (piątek):

TRULY.WORK STAL Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz

ROW Rybnik – BETARD SPARTA Wrocław
23 sierpnia (niedziela):

FOGO UNIA Leszno – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa
SPEED CAR MOTOR Lublin – STELMET FALUBAZ Zielona Góra

Trwa sprzedaż karnetów. Przedłuż swoje miejsce z sezonu 2019 do końca stycznia!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content