Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci! Trwa V Wielka Świąteczna Zbiórka! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci! Trwa V Wielka Świąteczna Zbiórka!

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji już po raz piąty grupa kibicowska GKM Grudziądz oraz klub GKM S.A. organizują Wielką Świąteczną Zbiórkę dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr św. Elżbiety przy ulicy Bydgoskiej oraz Mikołaja z Ryńska! Co roku akcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i teraz nie zabraknie osób chętnych do wsparcia dzieci.

Zbiórka trwać będzie do 12 grudnia. Dary dla dzieci zbieramy w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00. Przynosić można wszystko co może zostać przeznaczone dla najmłodszych, aby wywołać na ich twarzach uśmiech! Pluszaki, lalki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły sportowe, szkolne, odzież – wszystko co przyjdzie Wam do głowy!

Poza tym w ramach akcji będą prowadzone licytacje gadżetów, które odbywać się będą na kibicowskim profilu Facebookowym – TUTAJ! Tam znajdziecie też więcej informacji o naszej Zbiórce.

Zachęcamy do pomocy! Dołącz do akcji i pomóż nam wesprzeć potrzebujących!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content