Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci! Trwa V Wielka Świąteczna Zbiórka! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci! Trwa V Wielka Świąteczna Zbiórka!

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji już po raz piąty grupa kibicowska GKM Grudziądz oraz klub GKM S.A. organizują Wielką Świąteczną Zbiórkę dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr św. Elżbiety przy ulicy Bydgoskiej oraz Mikołaja z Ryńska! Co roku akcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i teraz nie zabraknie osób chętnych do wsparcia dzieci.

Zbiórka trwać będzie do 12 grudnia. Dary dla dzieci zbieramy w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00. Przynosić można wszystko co może zostać przeznaczone dla najmłodszych, aby wywołać na ich twarzach uśmiech! Pluszaki, lalki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły sportowe, szkolne, odzież – wszystko co przyjdzie Wam do głowy!

Poza tym w ramach akcji będą prowadzone licytacje gadżetów, które odbywać się będą na kibicowskim profilu Facebookowym – TUTAJ! Tam znajdziecie też więcej informacji o naszej Zbiórce.

Zachęcamy do pomocy! Dołącz do akcji i pomóż nam wesprzeć potrzebujących!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content