Karnety na sezon 2020 od 6 grudnia. Cały stadion z numerowanymi miejscami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety na sezon 2020 od 6 grudnia. Cały stadion z numerowanymi miejscami!

Już 6 grudnia o godzinie 18:00 rusza sprzedaż karnetów na sezon 2020. Po raz pierwszy w historii naszego klubu we wszystkich sektorach przeznaczonych dla kibiców gospodarzy będą numerowane miejsca! W tym roku sprzedaż karnetów i biletów obsługiwać będzie firma Eventim. Sprzedaż podzielona będzie na dwa etapy. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi.

W pierwszym etapie będzie można przedłużać swoje miejscówki z sezonu 2019, a także nabywać karnety na niezarezerwowane miejsca w sektorach C,D,E oraz F (prosta startowa) oraz wszystkie miejsca w sektorach B,G,H oraz I (pierwszy łuk i przeciwległa prosta). Sprzedaż internetowa ruszy w piątek 6 grudnia o godzinie 18:00. System oferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny – w którym wyszukuje najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu – w którym możemy samemu wybrać swoje miejsce.

Karnety drogą internetową będą do nabycia za pośrednictwem naszej strony w zakładce „BILETY” oraz bezpośrednio na stronie operatora. Druga opcja wiązać się będzie z doliczeniem opłaty administracyjnej. Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, a także Masterpass.

Przedłużenie miejsc z minionego roku dotyczy sektorów, które były dotychczas numerowane (C,D,E,F). Można będzie tego dokonać stacjonarnie w sekretariacie GKM S.A. – od poniedziałku 9 grudnia od godziny 12:00 (w dni powszednie w godzinach 8:00 – 15:00). W siedzibie klubu oczywiście będzie też możliwość zakupu karnetów na wszystkie dostępne sektory. 

W drugim etapie dostępne będą wszystkie miejsca na stadionie niezarezerwowane do dnia 31 stycznia. Ten etap sprzedaży ruszy 1 lutego i potrwa do 15 marca.

Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Uprawnione osoby do ulgi to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać w sekretariacie klubu do 31 stycznia.

Ceny biletów na sezon 2020 pozostają bez zmian. Jednorazowa normalna wejściówka kosztować będzie 40 złotych (w przedsprzedaży) i 45 złotych (w dniu meczu). Za ulgowy bilet będzie trzeba zapłacić 30 złotych (w przedsprzedaży) i 35 złotych (w dniu meczu).

Jedyną nowością są bilety na sektor dopingujący – bez numerowanych miejsc. Cena normalnej wejściówki na sektor „A” to 35 złotych (w przedsprzedaży) i 40 złotych (w dniu meczu), z kolei ulgowej – 25 złotych (w przedsprzedaży) oraz 30 złotych (w dniu meczu). Bilety na domowe mecze MRGARDEN GKM będzie można w tym roku nabywać m.in. w ogólnopolskiej sieci sklepów EMPiK.

Poniżej przedstawiamy cennik karnetów na poszczególne sektory i zaktualizowany plan stadionu.

Podstawowe informacje:

  • wszystkie sektory kibiców gospodarzy z numerowanymi miejscami
  • sprzedaż karnetów i biletów w sezonie 2020 obsługuje firma Eventim
  • start internetowej sprzedaży – 6 grudnia, godz.18:00
  • przedłużanie miejscówek z sezonu 2019 – od 9 grudnia, godz.12:00 do 31 stycznia w sekretariacie GKM S.A.
  • otwarta sprzedaż na wszystkie niezarezerwowane miejsca – od 1 lutego do 15 marca

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content