GKM podsumował sezon i podziękował sponsorom. MrGarden szósty rok z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

GKM podsumował sezon i podziękował sponsorom. MrGarden szósty rok z nami!

W piątkowy wieczór w Hotelu Rudnik odbyła się uroczysta Gala GKM Grudziądz 2019. Podczas niej podziękowano za wsparcie w tym sezonie sponsorom, partnerom klubu oraz ludziom, którzy na co dzień przyczyniają się do jego rozwoju. Łącznie pojawiło się ponad 300 osób. Wśród nich także reprezentanci żółto-niebieskich w minionych rozgrywkach oraz nowy nabytek – Nicki Pedersen.

Chwilę po godzinie 18:00 pojawili się prowadzący to wydarzenie: Kamil Morydz oraz znany m.in. Radia ESKA i ESKA TV Krzysztof „JANKES” Jankowski. Na scenę zaprosili oni Marcina Murawskiego, który podzielił się znakomitą wiadomością. Firma MrGarden już szósty rok z rzędu będzie sponsorem tytularnym naszej drużyny! – Bez Was nie byłoby żużla na tym poziomie jaki mamy w Grudziądzu. Rok 2019 był rekordowy pod względem wpływów ze strony sponsorów i partnerów klubu, za co bardzo dziękuję. Liczymy, że poprawimy ten wynik już w przyszłym sezonie. Mam dobrą wiadomość do przekazania – pod koniec października została przedłużona umowa z firmą MrGarden jako sponsorem tytularnym – powiedział prezes GKM S.A.

Nie zabrakło także życzeń urodzinowych dla obchodzącego tego dnia swoje święto trenera Roberta Kościechy. Po tym na scenę zaproszono Prezydenta naszego miasta. – Każdy grudziądzanin żużel ma wpisany w genotypie. Ta sala pokazuje, że wszyscy jesteśmy fanami żużla, że żużel to czarna duma Grudziądza. Dziękuję klubowi za ten sezon. Sezon, który był wyjątkowo udany, sezon, który był najlepszy w historii klubu. Szkoda, że nie udało się nam zakwalifikować do play-off, ale myślę, że to jest wyzwanie na kolejny rok. Dziękuję wszystkim zawodnikom za tą wspaniałą postawę, całemu sztabowi szkoleniowemu, mechanikom i oczywiście kibicom za tą wspaniałą atmosferę jaką tworzą na Hallera 4. Dziękuję sponsorom, bo bez Państwa zaangażowania i wsparcia finansowego klub nie mógłby funkcjonować, szczególnie w tej sytuacji w której jest miasto, dlatego dziękuję za szczodrość i proszę o wsparcie klubu w kolejnym sezonie – powiedział Maciej Glamowski.

Po przemówieniach przyszła pora na poczęstunek, a w jego trakcie na scenę po kolei zostali zapraszani sponsorzy klubu, które odebrali pamiątkowe podziękowania. Prezesowi GKM S.A. oraz Prezydentowi Grudziądza towarzyszyli także zawodnicy GKM-u, kolejno: Krzysztof Buczkowski, Artem Laguta, Kenneth Bjerre oraz Patryk Rolnicki. Wyemitowany został także film z podsumowaniem sezonu przygotowany przez klubową telewizję GKMtv. Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, rozmowy oraz zabawę, która potrwała do późnych godzin nocnych. Po godzinie 21:00 na scenie pojawił się gość specjalny wydarzenia – znany polski piosenkarz, prowadzący programów telewizyjnych – Rafał Brzozowski, który podczas godzinnego występu specjalnie dla gości Gali zaprezentował swoje największe przeboje.

Już wkrótce na naszej stronie i w mediach społecznościowych GKM S.A. zamieścimy relacje video GKMtv, jak również fotorelację z piątkowej imprezy.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content