GKM podsumował sezon i podziękował sponsorom. MrGarden szósty rok z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

GKM podsumował sezon i podziękował sponsorom. MrGarden szósty rok z nami!

W piątkowy wieczór w Hotelu Rudnik odbyła się uroczysta Gala GKM Grudziądz 2019. Podczas niej podziękowano za wsparcie w tym sezonie sponsorom, partnerom klubu oraz ludziom, którzy na co dzień przyczyniają się do jego rozwoju. Łącznie pojawiło się ponad 300 osób. Wśród nich także reprezentanci żółto-niebieskich w minionych rozgrywkach oraz nowy nabytek – Nicki Pedersen.

Chwilę po godzinie 18:00 pojawili się prowadzący to wydarzenie: Kamil Morydz oraz znany m.in. Radia ESKA i ESKA TV Krzysztof “JANKES” Jankowski. Na scenę zaprosili oni Marcina Murawskiego, który podzielił się znakomitą wiadomością. Firma MrGarden już szósty rok z rzędu będzie sponsorem tytularnym naszej drużyny! – Bez Was nie byłoby żużla na tym poziomie jaki mamy w Grudziądzu. Rok 2019 był rekordowy pod względem wpływów ze strony sponsorów i partnerów klubu, za co bardzo dziękuję. Liczymy, że poprawimy ten wynik już w przyszłym sezonie. Mam dobrą wiadomość do przekazania – pod koniec października została przedłużona umowa z firmą MrGarden jako sponsorem tytularnym – powiedział prezes GKM S.A.

Nie zabrakło także życzeń urodzinowych dla obchodzącego tego dnia swoje święto trenera Roberta Kościechy. Po tym na scenę zaproszono Prezydenta naszego miasta. – Każdy grudziądzanin żużel ma wpisany w genotypie. Ta sala pokazuje, że wszyscy jesteśmy fanami żużla, że żużel to czarna duma Grudziądza. Dziękuję klubowi za ten sezon. Sezon, który był wyjątkowo udany, sezon, który był najlepszy w historii klubu. Szkoda, że nie udało się nam zakwalifikować do play-off, ale myślę, że to jest wyzwanie na kolejny rok. Dziękuję wszystkim zawodnikom za tą wspaniałą postawę, całemu sztabowi szkoleniowemu, mechanikom i oczywiście kibicom za tą wspaniałą atmosferę jaką tworzą na Hallera 4. Dziękuję sponsorom, bo bez Państwa zaangażowania i wsparcia finansowego klub nie mógłby funkcjonować, szczególnie w tej sytuacji w której jest miasto, dlatego dziękuję za szczodrość i proszę o wsparcie klubu w kolejnym sezonie – powiedział Maciej Glamowski.

Po przemówieniach przyszła pora na poczęstunek, a w jego trakcie na scenę po kolei zostali zapraszani sponsorzy klubu, które odebrali pamiątkowe podziękowania. Prezesowi GKM S.A. oraz Prezydentowi Grudziądza towarzyszyli także zawodnicy GKM-u, kolejno: Krzysztof Buczkowski, Artem Laguta, Kenneth Bjerre oraz Patryk Rolnicki. Wyemitowany został także film z podsumowaniem sezonu przygotowany przez klubową telewizję GKMtv. Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, rozmowy oraz zabawę, która potrwała do późnych godzin nocnych. Po godzinie 21:00 na scenie pojawił się gość specjalny wydarzenia – znany polski piosenkarz, prowadzący programów telewizyjnych – Rafał Brzozowski, który podczas godzinnego występu specjalnie dla gości Gali zaprezentował swoje największe przeboje.

Już wkrótce na naszej stronie i w mediach społecznościowych GKM S.A. zamieścimy relacje video GKMtv, jak również fotorelację z piątkowej imprezy.