Zlata Prilba: Piąte miejsce Lindbaecka w Pardubicach - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zlata Prilba: Piąte miejsce Lindbaecka w Pardubicach

Na torze w Pardubicach w niedzielne popołudnie odbyła się 71. edycja prestiżowego turnieju Zlata Prilba. W rozbudowanych zawodach, składających się z eliminacji, ćwierćfinałów, półfinałów i dwóch finałów najlepszy okazał się Jason Doyle. Na podium stanęli także Andrzej Lebiediew i Patryk Dudek.

Zlata Prilba wyróżnia się rywalizacją sześciu zawodników w wyścigu. W Czechach wystąpił Antonio Lindbaeck. Nasz Szwed przedzierał się przez poszczególne szczeble eliminacji aż do wielkiego finału. W nim dotarł do mety na piątym miejscu.

Eliminacje (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Pontus Aspgren (Szwecja) – 10 (5,5,-)
2. Lasse Bjerre (Dania) – 8 (3,4,4)
3. Josef Franc (Czechy) – 7 (4,3,3)

4. Nicolas Covatti (Włochy) – 6 (1,1,5)
5. Max Dilger (Niemcy) – 4 (2,2,2)
6. Norbert Magosi (Węgry) – 1 (0,0,1)

1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi
5. Aspgren, Bjerre, Franc, Dilger, Covatti, Magosi
9. Covatti, Bjerre, Franc, Dilger, Magosi, Petrak

Grupa 2:
1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 10 (5,5,-)
2. Tero Aarnio (Finlandia) – 9 (4,t,5)
3. Zdenek Simota (Czechy) – 7 (2,4,3)

4. Lukas Fienhage (Niemcy) – 7 (1,3,4)
5. Hynek Stichauer (Czechy) – 5 (3,2,2)
6. Adrian Gała (Polska) – 0 (u/-,-,-)

2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)
6. Lebiediew, Simota, Fienhage, Stichauer, Gavenda, Aarnio (t)
10. Aarnio, Fienhage, Simota, Stichauer, Gavenda, Lebiediew (ns)

Grupa 3:
1. Jack Holder (Australia) – 10 (5,5,ns)
2. Matic Ivacic (Słowenia) – 8 (3,2,5)
3. Ben Barker (Wielka Brytania) – 8 (2,4,4)

4. Zdenek Holub (Czechy) – 7 (4,3,3)
5. Alessandro Milanese (Włochy) – 2 (1,1,1)
6. Gleb Czugunow (Rosja) – 0 (d,-,-)

3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)
7. J. Holder, Barker, Holub, Ivacic, Milanese, Petrak
11. Ivacic, Barker, Holub, Petrak, Milanese, J. Holder (ns)

Grupa 4:
1. Wiktor Kułakow (Rosja) – 8 (3,3,5)
2. Paco Castagna (Włochy) – 8 (1,5,3)
3. Chris Harris (Wielka Brytania) – 8 (4,4,4)
——
4. Michael Haertel (Niemcy) – 7 (5,d,2)
5. Ondrej Smetana (Czechy) – 4 (2,2,1)
6. Patrik Mikel (Czechy) – 1 (0,1,0)

4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel
8. Castagna, Harris, Kułakow, Smetana, Mikel, Haertel (d/1)
12. Kułakow, Harris, Castagna, Haertel, Smetana, Mikel

Rezerwowi:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) – 2 (0,0,2)
R2. Martin Gavenda (Czechy) – 2 (d,1,1)

Ćwierćfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Patryk Dudek (Polska) – 10 (5,3,5)
2. Tero Aarnio (Finlandia) – 8 (3,5,2)
3. Matej Zagar (Słowenia) – 7 (d,4,3)

4. Pontus Aspgren (Szwecja) – 6 (4,2,u/-)
5. Jan Kvech (Czechy) – 6 (2,d,4)
6. Ben Barker (Wielka Brytania) – 2 (1,1,1)

1. Dudek, Aspgren, Aarnio, Kvech, Barker, Zagar (d)
5. Aarnio, Zagar, Dudek, Aspgren, Barker, Kvech (d)
9. Dudek, Kvech, Zagar, Aarnio, Barker, Petrak

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) – 8 (3,3,5)
2. Wiktor Kułakow (Rosja) – 8 (1,5,3)
3. Max Fricke (Australia) – 8 (4,4,4)

4. Lasse Bjerre (Dania) – 6 (5,1,0)
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) – 4 (0,2,2)
6. Zdenek Simota (Czechy) – 3 (2,0,1)

2. Bjerre, Fricke, Milik, Simota, Kułakow, Pavlic
6. Kułakow, Fricke, Milik, Pavlic, Bjerre, Simota
10. Milik, Fricke, Kułakow, Pavlic, Simota, Bjerre

Grupa 3:
1. Jason Doyle (Australia) – 9 (5,d,4)
2. Jack Holder (Australia) – 9 (4,5,ns)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 8 (3,3,5)

4. Rune Holta (Polska) – 7 (1,4,3)
5. Paco Castagna (Włochy) – 4 (2,2,2)
6. Josef Franc (Czechy) – 1 (0,d,1)

3. Doyle, J. Holder, Lindbaeck, Castagna, Holta, Franc
7. J. Holder, Holta, Lindbaeck, Castagna, Franc (d), Doyle (d)
11. Lindbaeck, Doyle, Holta, Castagna, Franc, J. Holder (ns)

Grupa 4:
1. Martin Vaculik (Słowacja) – 10 (5,5,ns)
2. Chris Holder (Australia) – 9 (3,4,5)
3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 8 (4,3,4)
—-
4. Mads Hansen (Dania) – 4 (1,1,3)
5. Chris Harris (Wielka Brytania) – 4 (2,2,2)
6. Matic Ivacic (Słowenia) – 0 (w/u,-,-)

4. Vaculik, Lebiediew, Ch. Holder, Harris, Hansen, Ivacic (w/u)
8. Vaculik, Ch. Holder, Lebiediew, Harris, Hansen, Petrak
12. Ch. Holder, Lebiediew, Hansen, Harris, Petrak, Vaculik (ns)

Rezerwowi:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) – 1 (0,0,1)

Półfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 9 (4,1,5)
2. Jack Holder (Australia) – 8 (2,5,3)
3. Patryk Dudek (Polska) – 8 (5,3,ns)

4. Martin Vaculik (Słowacja) – 7 (3,2,4)
5. Wiktor Kułakow (Rosja) – 6 (1,4,2)
6. Matej Zagar (Słowenia) – 1 (d,0,1)

1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)
3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar
5. Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar, Dudek (ns)

Grupa 2:
1. Jason Doyle (Australia) – 10 (5,5,ns)
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 8 (3,w,5)
3. Max Fricke (Australia) – 8 (1,4,4)

4. Chris Holder (Australia) – 7 (4,2,3)
5. Vaclav Milik (Czechy) – 6 (3,3,2)
6. Tero Aarnio (Finlandia) – 1 (0,1,ns)

2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio
4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)
6. Lindbaeck, Fricke, Ch. Holder, Milik, Aarnio (ns), Doyle (ns)

Finały:
Mały finał: Vaculik, Zagar, Ch. Holder, Kułakow, Milik, Aarnio
Wielki finał: Doyle, Lebiediew, Dudek, Fricke, Lindbaeck, J. Holder

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content