Liga duńska: Fjelsted mistrzem, Bjerre z brązowym medalem - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Liga duńska: Fjelsted mistrzem, Bjerre z brązowym medalem

W środę na torze w Slangerup rozegrano czwórmecz finałowy ligi duńskiej. Najlepsza okazała się ekipa Team Fjelsted, która sięgnęła po mistrzowski tytuł. Srebro dla zespołu z Esbjerg, a brąz przypadł w udziale Holsted, wśród których wystąpił Kenneth Bjerre.

Nasz Duńczyk bardzo dobrze rozpoczął zawody. Dwa ostatnie wyścigi nie poszły po myśli Kennetha, jednak i tak na swoim koncie zapisał 10 „oczek”, będąc liderem swojej drużyny.

Wyniki:

I. Team Fjelsted – 38 pkt
1. Anders Thomsen – 12 (1,3,3,2,3)
2. Frederik Jakobsen – 5 (2,0,1,2)
3. Peter Kildemand – 11 (1,3,2,3,2)
4. Jason Joergensen – 6 (1,1,1,3)
5. Benjamin Basso – 4 (2,1,0,1)

II. Esbjerg Vikings – 35 pkt
1. Niels Kristian Iversen – 13 (2,3,2,3,3)
2. Jonas Jeppesen – 5 (0,1,1,3)
3. Bjarne Pedersen – 8 (2,2,2,0,2)
4. Luke Becker – 1 (1,0,0,-)
5. Matias Nielsen – 8 (1,3,2,1,1)
6. Jonas Knudsen – NS

III. Holsted Tigers – 33 pkt
1. Kenneth Bjerre – 10 (3,2,3,1,1)
2. Nicolai Klindt – 10 (3,0,3,1,3,0)
3. Rene Bach – 8 (2,1,3,2)
4. Rasmus Jensen – 3 (0,3,0,w)
5. Sam Jensen – 2 (w,0,2)
6. Emil Breum – NS

IV. Slangerup Speedway Klub – 26 pkt
1. Mikkel Michelsen – 5 (3,1,1,w)
2. Andreas Lyager – 8 (3,2,0,0,3,0)
3. Dawid Lampart – 0 (d,0,0,-)
4. Jonas Seifert-Salk – 7 (0,2,2,1,2)
5. Emil Poertner – 2 (-,2,-)
6. Kenni Nissen – 4 (3,1,0)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Jakobsen, Becker, Seifert-Salk – (0:3:1:2)
2. Klindt, Pedersen, Thomsen, Lampart (d) – (0:6:3:3)
3. Lyager, Iversen, Kildemand, Jensen – (3:6:5:4)
4. Michelsen, Bach, Joergensen, Jeppesen – (6:8:5:5)
5. Nissen, Basso, Nielsen, Jensen (w) – (9:8:6:7)
6. Iversen, Seifert-Salk, Joergensen, Klindt – (11:8:9:8)
7. Kildemand, Bjerre, Jeppesen, Lampart – (11:10:10:11)
8. Thomsen, Lyager, Bach, Becker – (13:11:10:14)
9. Jensen, Pedersen, Michelsen, Jakobsen – (14:14:12:14)
10. Thomsen, Seifert-Salk, Jeppesen, Jensen – (16:14:13:17)
11. Bach, Iversen, Jakobsen, Lampart – (16:17:15:18)
12. Bjerre, Pedersen, Joergensen, Lyager – (16:20:17:19)
13. Klindt, Kildemand, Michelsen, Becker – (17:23:17:21)
14. Nielsen, Poertner, Basso, Jensen – (19:23:20:22)
15. Joergensen, Nielsen, Nissen, Jensen (w) – (20:23:22:25)
16. Kildemand, Bach, Seifert-Salk, Pedersen – (21:25:22:28)
17. Jeppesen, Jakobsen, Klindt, Lyager – (21:26:25:30)
18. Iversen, Thomsen, Bjerre, Michelsen (w) – (21:27:28:32)
19. Lyager, Jensen, Nielsen, Basso – (24:29:29:32)
20. Klindt, Pedersen, Basso, Nissen – (24:32:31:33)
21. Thomsen, Seifert-Salk, Nielsen, Klindt – (26:32:32:36)
22. Iversen, Kildemand, Bjerre, Lyager – (26:33:35:38)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content