ZIP AGRO nowym sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ZIP AGRO nowym sponsorem GKM-u!

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma. ZIP AGRO działa na rynku maszyn rolniczych od połowy 2006 roku. Nowy partner GKM S.A. zajmuje się m.in. sprzedażą sprzętu rolniczego, ale także oferuje usługi, jak np. serwis gwarancyjny i pogwarancyjny czy też remonty maszyn rolniczych.

W ofercie firmy są ciągniki i kombajny, maszyny rolnicze, ładowarki teleskopowe, czy też maszyny ogrodnicze i leśne. ZIP AGRO oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów, remonty maszyn rolniczych i ciągników, serwis i produkcja przewodów hydraulicznych, napełnianie oraz serwis klimatyzacji do ciągników i samochodów. Poza tym firma zajmuje się także sprzedażą hurtową elementów hydrauliki do maszyn rolniczych, produkcją przewodów hydraulicznych, a klientom gwarantuje fachowe doradztwo finansowe i techniczne.

Siedziba ZIP AGRO znajduje się w Warlubiu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ! Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszego nowego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content