DMPJ: Drugie miejsce MRGARDEN GKM w Lublinie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce MRGARDEN GKM w Lublinie

Udany występ mają za sobą młodzieżowcy MRGARDEN GKM. We wtorek udali się oni na dwa dni półfinałowej rywalizacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie. W pierwszym dniu uznali wyższość ekipy gospodarzy, a z dorobkiem 21 punktów zajęli ex aequo z TRULY.WORK Stalą Gorzów drugie miejsce.

Najskuteczniejszym zawodnikiem żółto-niebieskich okazał się Kamil Wieczorek, zdobywca 7 punktów. 6 „oczek” dorzucił Marcin Turowski – obaj pojawili się na torze trzy razy. Cztery szanse otrzymał Patryk Rolnicki (5+1), a dwa starty zaliczył Damian Lotarski (3+1).

Wyniki:

I. Bogdanka Motor Lublin – 27 pkt
1. Wiktor Trofimow jr – 9 (-,3,3,3)
2. Wiktor Lampart – 11 (3,3,3,2)
3. Michał Curzytek – 4 (1,-,1,2)
22. Maciej Kuromonow – 3 (2,1)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 21 pkt
10. Patryk Rolnicki – 5 (2,0,0,3)
11. Kamil Wieczorek – 7 (3,3,-,1)
12. Marcin Turowski – 6 (1,-,3,2)
25. Damian Lotarski – 3 (2,1)

II. TRULY.WORK Stal Gorzów – 21 pkt
13. Rafał Karczmarz – 10 (2,2,3,3)
14. Mateusz Bartkowiak – 0 (ns,-,-,-)
15. Alan Szczotka – 9 (3,3,1,2)
26. Wiktor Jasiński – 2 (u,2,0)

IV. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 20 pkt
19. Marcin Kościelski – 8 (2,-,3,3)
20. Kamil Nowacki – 4 (0,-,2,2)
21. Sebastian Szostak – 5 (3,1,-,1)
28. Kacper Grzelak – 3 (1,2,0)

V. FOGO Unia Leszno – 13 pkt
16. Szymon Szlauderbach – 11 (3,2,3,3)
17. Kacper Pludra – 0 (ns,-,-,-)
18. Krzysztof Sadurski – 2 (2,-,ns,ns)
27. Hubert Ścibak – 0 (0,u,u,w)

VI. Lokomotiv Daugavpils – 10 pkt
7. Artiom Trofimow – 0 (d,d,w,w)
8. Elvis Avgucevics – 1 (1,0,w,w)
9. Ernest Matjuszonok – 9 (3,2,2,2)

VII. Get Well Apro Toruń – 9 pkt
4. Filip Nizgorski – 2 (0,w,1,1)
5. Aleks Rydlewski – 4 (1,0,2,1)
6. Jakub Janik – 3 (2,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Lampart, Kuromonow, Rydlewski, Nizgorski
2. Wieczorek, Rolnicki, Avgucevics, Trofimow (d)
3. Szlauderbach, Karczmarz, Bartkowiak, Pludra
4. Trofimow jr, Kościelski, Curzytek, Nowacki
5. Matjuszonok, Janik, Nizgorski (w), Trofimow (d)
6. Szczotka, Karczmarz, Turowski, Rolnicki
7. Szostak, Sadurski, Grzelak, Ścibak
8. Trofimow jr, Matjuszonok, Kuromonow, Avgucevics
9. Wieczorek, Lotarski, Nizgorski, Janik
10. Szczotka, Grzelak, Szostak, Jasiński (u)
11. Lampart, Szlauderbach, Curzytek, Ścibak (u)
12. Karczmarz, Jasiński, Nizgorski, Rydlewski
13. Szlauderbach, Matjuszonok, Avgucevics (w), Ścibak (u)
14. Turowski, Nowacki, Lotarski, Grzelak
15. Lampart, Curzytek, Szczotka, Jasiński
16. Szlauderbach, Rydlewski, Janik, Sadurski
17. Kościelski, Matjuszonok, Szostak, Trofimow (w)
18. Trofimow jr, Lampart, Wieczorek, Rolnicki
19. Kościelski, Nowacki, Rydlewski, Janik
20. Karczmarz, Szczotka, Avgucevics (w), Trofimow (w)
21. Rolnicki, Turowski, Sadurski, Ścibak (w)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80