DMPJ: MRGARDEN GKM na podium w Ostrowie, świetny powrót Rolnickiego! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MRGARDEN GKM na podium w Ostrowie, świetny powrót Rolnickiego!

Po odwołanych zawodach we wtorek z powodu opadów deszczu – w środę półfinałowa grupa A miała nieco więcej szczęścia i warunki atmosferyczne pozwoliły na rywalizację na torze. Drużyna MRGARDEN GKM zajęła trzecie miejsce z dorobkiem 23 punktów, a znakomity powrót do ścigania zaliczył Patryk Rolnicki!

Nasz junior, który leczył przez dwa miesiące złamaną kość udową wrócił i… wywalczył 12 punktów w czterech startach! Cztery szanse od trenera Roberta Kościechy otrzymali także Marcin Turowski (7+1) i Kamil Wieczorek (3+1). Raz na torze pojawił się Kacper Łobodziński, który swój występ zakończył na dotknięciu taśmy.

Wyniki:

I. Bogdanka Motor Lublin – 25 pkt
19. Wiktor Lampart – 11 (2,3,3,3)
20. Wiktor Trofimow jr – 8 (3,3,1,1)
21. Maciej Kuromonow – 0 (-,-,-,-)
28. Michał Curzytek – 6 (2,2,d,2)

II. TRULY.WORK Stal Gorzów – 23 pkt
7. Rafał Karczmarz – 5 (2,2,1,-)
8. Mateusz Bartkowiak – 8 (3,-,2,3)
9. Alan Szczotka – 7 (3,1,3,-)
24. Wiktor Jasiński – 3 (2,0,1)

III. MRGARDEN GKM Grudziądz – 22 pkt
10. Kamil Wieczorek – 3 (0,1,w,2)
11. Marcin Turowski – 7 (1,1,2,3)
12. Kacper Łobodziński – 0 (t,-,-,-)
25. Patryk Rolnicki – 12 (3,3,3,3)

IV. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 18 pkt
1. Kacper Grzelak – 4 (t,0,3,1)
2. Marcin Kościelski – 5 (1,-,2,2)
3. Kamil Nowacki – 7 (1,-,3,3)
22. Sebastian Szostak – 2 (2,0,0)

V. FOGO Unia Leszno – 16 pkt
4. Kacper Pludra – 6 (0,1,2,3)
5. Szymon Szlauderbach – 9 (3,2,2,2)
6. Krzysztof Sadurski – 0 (0,0,-,0)
23. Hubert Ścibak – 1 (1)

VI. Get Well Apro Toruń – 13 pkt
16. Kamil Kiełbasa – 2 (1,1,0,-)
17. Igor Kopeć-Sobczyński – 6 (3,d,2,1)
18. Maksymilian Bogdanowicz – 5 (1,1,3,d)
27. Jakub Janik – 0 (0)

VII. Lokomotiv Daugavpils – 9 pkt
13. Davis Kurmis – 4 (2,0,0,2)
14. Daniił Kołodinski – 3 (0,1,1,1)
15. Elvis Avgucevics – 2 (2,0,w,0)

Bieg po biegu:
1. Szlauderbach, Szostak, Kościelski, Pludra
2. Bartkowiak, Karczmarz, Turowski, Wieczorek
3. Kopeć-Sobczyński, Kurmis, Kiełbasa, Kołodinski
4. Trofimow jr, Lampart, Nowacki, Grzelak
5. Szczotka, Karczmarz, Pludra, Sadurski
6. Rolnicki, Avgucevics, Wieczorek, Kurmis
7. Lampart, Curzytek, Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński (d4)
8. Grzelak, Jasiński, Szczotka, Szostak
9. Rolnicki, Pludra, Turowski, Sadurski
10. Trofimow jr, Curzytek, Kołodinski, Avgucevics
11. Nowacki, Kopeć-Sobczyński, Kiełbasa, Szostak
12. Pludra, Szlauderbach, Kołodinski, Kurmis
13. Szczotka, Bartkowiak, Bogdanowicz, Kiełbasa
14. Rolnicki, Turowski, Trofimow jr, Curzytek (d)
15. Nowacki, Kościelski, Kołodinski, Avgucevics (w/su)
16. Bogdanowicz, Szlauderbach, Ścibak, Janik
17. Lampart, Curzytek, Karczmarz, Jasiński
18. Turowski, Kościelski, Grzelak, Wieczorek (w/dst)
19. Lampart, Szlauderbach, Trofimow jr, Sadurski
20. Bartkowiak, Kurmis, Jasiński, Avgucevics
21. Rolnicki, Wieczorek, Kopeć-Sobczyński, Bogdanowicz (d4)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content